Öneri 200Hz Monitör Önerisi (Temmuz 2023)

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selam Agalar,

Monster marka laptop kullanıyorum monitör almak istiyorum daha önce hiç laptopa monitör bağlamadım ama bağlanıyor diye biliyorum 200hz 1ms monitör önerilerine açığım excalibur 200hz monitör gördüm fiyatıda makul geldi kullanan varmı acaba

Moderatörün son düzenlenenleri:

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Agalar monster marka laptop kullanıyorum monitör almak istiyorum daha önce hiç laptopa monitör bağlamadım ama bağlanıyor diye biliyorum 200hz 1ms monitör önerilerine açığım excalibur 200hz monitör gördüm fiyatıda makul geldi kullanan varmı acaba
o excalibur 200hz kötü monitör

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
onu alacağına 75hz al saha iyi bütçe nedir ?

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Agalar monster marka laptop kullanıyorum monitör almak istiyorum daha önce hiç laptopa monitör bağlamadım ama bağlanıyor diye biliyorum 200hz 1ms monitör önerilerine açığım excalibur 200hz monitör gördüm fiyatıda makul geldi kullanan varmı acaba
kanka şunu belirteyim excalibur, rampage ve gamepower gibi markaları alırsan çok kısa süre içerisinde port bozulmaları, ölü pixeller, Işık sızmaları vb. gibi durumlar çok yaşanıyor. sana tavsiyem bilindik panel kullanan markalardan monitör alman olur, 200hz zorunlumu 144, 165 hz olmaz mı ?

KS

uaeasy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
onu alacağına 75hz al saha iyi bütçe nedir ?
Laptopun ekran 144 zatenn 75i napayım .d

kanka şunu belirteyim excalibur, rampage ve gamepower gibi markaları alırsan çok kısa süre içerisinde port bozulmaları, ölü pixeller, Işık sızmaları vb. gibi durumlar çok yaşanıyor. sana tavsiyem bilindik panel kullanan markalardan monitör alman olur, 200hz zorunlumu 144, 165 hz olmaz mı ?
Samsung odysey 165 hz ekran var

fuRkan_dt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
butcen az cok ne kadar soylersen ona gore birsey tavsiye edelim

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Eyvallah kanka da viewsonic almanızı önermem internet kafedeyken her hafta bir monitörün ekran bozulurdu herhafta biri servise giderdi genede teşekkürler

yok kardeşim eyvallah
modelden modele değişir -,-

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Eyvallah kanka ilgin alakan için teşekkür ediyorum ama samsung odyssey 165 hz ekranda karar kıldım herkese teşekkürler
ghosting yersin cok fazla alma bence

ya vg249q1a yada 180hz ss ips gamebooster al pişman olursun öbürlerinde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri