Öneri 20Bin TL Bütçe

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Anneme babama telefon alınacak yani huawei,oppo, xiomi almalarını istemiyorum ama babamın gönlü xiomide bi yanlışım varsa düzeltirsiniz benim bildiğim birinci sırada apple sonra samsung sonra xiomi gelir diye biliyorum iostan sonraki iyi marka hangisi sebepleri nedenleriyle birlikte bir telefon önerirseniz iyi olur yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Anneme babama telefon alınacak yani huawei,oppo, xiomi almalarını istemiyorum ama babamın gönlü xiomide bi yanlışım varsa düzeltirsiniz benim bildiğim birinci sırada apple sonra samsung sonra xiomi gelir diye biliyorum iostan sonraki iyi marka hangisi sebepleri nedenleriyle birlikte bir telefon önerirseniz iyi olur yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum
Bence ios sonra xiomi

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Birisi xiomide yazılımsal konuda sıkıntıları vs var demişti

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
İos zaten bana kalırsa 1. Sırada iphone 8 kullanıyorum telefon öldü ölücek ailede tek sağlam telefon benim telefon :Döldü ölücekten kastım oyun oynatmıyo ama cıpu uygulamayı açıyo

Abim ve eşi kullanıyorlar bir sorun olsaydı abi o telefonu kırardı ama hala sağlam.
Hmm peki önerebilceğiniz bir model varmıdır ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
İos zaten bana kalırsa 1. Sırada iphone 8 kullanıyorum telefon öldü ölücek ailede tek sağlam telefon benim telefon :Döldü ölücekten kastım oyun oynatmıyo ama cıpu uygulamayı açıyo

Hmm peki önerebilceğiniz bir model varmıdır ?
Diğer arkadaşlarda sor ama benim önerim

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
İphone telefon diğerleri sabır testi. ben cevremden daha 3 yaşına kadar kasmayan donmayan uygulamaları acarken yavaslamayan androide sahit olmadım.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Diyorum ya tek sağlam telefonbende şuan :D tek sıkıntı zor oyunları açamıyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,112
İphone telefon diğerleri sabır testi. ben cevremden daha 3 yaşına kadar kasmayan donmayan uygulamaları acarken yavaslamayan androide sahit olmadım.
2015 den beri samsung galaxy j7 kullaniyotum tum sosyal medya uygulamalarini kaldieiyoe donma kasma yok daha tamir yuzu gormedi

braxy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben Xiaomi poco X3 pro kullanıyorum 1.5 senedir ve daha hiç sıkıntı yaşamadım. Bence ya mi 10t al yada poco Samsung tavsiye etmem

Samsung bende kullandım bi süre sonra kasmaya donmaya başlıyo pahalı modellerinden almazsan

Oswald

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
İphone 12 mini al geç.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Ben Xiaomi poco X3 pro kullanıyorum 1.5 senedir ve daha hiç sıkıntı yaşamadım. Bence ya mi 10t al yada poco Samsung tavsiye etmem

Samsung bende kullandım bi süre sonra kasmaya donmaya başlıyo pahalı modellerinden almazsan
Pardon hocam orayı göremedim. TR Faturalı'mı bakıyorsunuz yoksa Sahibinden de olur ya IMEI atılmış sıfır telefonlar onlara mı bakıyorsunuz?
Sıfır alıncak türkiyeden

Cemalettin Bayraktar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
tam 1 yıldır kullanıyorum taş gibi telefon kamera oyun vs açısından gayet iyi tatmin edici tek kötü yanı 1 yıl içinde %100 zamlanması 6k ya almıştım :(

Oswald

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Hocam xiaomi kullanıyorum tamamen çöp. Elinde tutunca bile çin malı olduğu anlaşılıyor. Heryerde reklam var. Telefonun kendi dosya yöneticisi bile reklamlı. İnstada takılırken bile çöküyor. Ya 1dk bekliyorsun yada aç kapa yapıyorsun. Oyun performansı genel olarak orta. Ekranı çoğu modelde kötü. Uzun kullanımda dokunmatikte ufak tefek sorunlar olabiliyor. Malum bütçenizde yeterliyken olabilirse apple olamazsa Samsung m veya a serisi, 2 el olarakta not veya s serisini tercih edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri