Öneri 21K Bilgisayar Toplama Önerisi

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Beyler 21bin lira gibi Bütcem var Ve bi Pc topladım iyimidr Bir size Danışayım dedim
AMD R5 5500 3.6ghz 6 cekirdek
Asus rog Strix B550-A 5100mhz
Kingston 15gb fury 3200mhz
Mld M300 500gb 2280 M2 SSD
Msı Rx 6650 XT 8gb
Nzxt c750 750w

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam 21k bu sistem için fazla bence. Hazır sistem bakmayı tercih edersen bu fiyat bandında daha iyi sistemler var.

KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam 21k bu sistem için fazla bence. Hazır sistem bakmayı tercih edersen bu fiyat bandında daha iyi sistemler var.
Önere Bileceğin Bir site Varmıdır Hazır sistem Ucuzda SSd Ramleri En ucuz Takıyorlar Ben beni 5-6 yıl Sıkıntısız Kasmadan Götürmesini istiyorum

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Anakartı b660m
Kasayı cooler master
1tb ssd ile birlikte alabilirsin
https://www.itopya.com/killayda-moo...agle-12gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdgef_h23649
Ben Bunuda Düşündüm Nasıldır yoksa Sizin dedinizi mi alayım Bide 165 HZ monitörde lazım olunca.

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam attığım sistem tabi ki çok daha iyi ama, monitör dahil bütçe mi 21k ? Ona göre başka bir sistem bakabiliriz. 165 hz monitör ortalama 4-5k civarı dersek 16kya mı sistem istiyorsunuz şu an ?

KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam attığım sistem tabi ki çok daha iyi ama, monitör dahil bütçe mi 21k ? Ona göre başka bir sistem bakabiliriz. 165 hz monitör ortalama 4-5k civarı dersek 16kya mı sistem istiyorsunuz şu an ?
16-18 K arası Diyelim

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam attığım sistemi yine alabilirsiniz. Sadece ssd takviyesi yapın 18k civarında oluyor. Kasayı değiştirmeyi rampage markasına güvenmediğim için söylemiştim ama daha sonradan değiştiririm derseniz yine alınabilir veya kullanmaya da devam edebilirsin tabi senin tercihin. Yine farklı modeller bakayım bulursam atarım ama şu anki en iyi f/p ürünlerden biri bu haberin olsun.

KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam attığım sistemi yine alabilirsiniz. Sadece ssd takviyesi yapın 18k civarında oluyor. Kasayı değiştirmeyi rampage markasına güvenmediğim için söylemiştim ama daha sonradan değiştiririm derseniz yine alınabilir veya kullanmaya da devam edebilirsin tabi senin tercihin. Yine farklı modeller bakayım bulursam atarım ama şu anki en iyi f/p ürünlerden biri bu haberin olsun.
Sağolun Yardımısınız İcin Ben yine Azcık Dolaşiyim Kafama Yatmasa Sizin Attığınız Pc Alırım Muhtemelen

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam sistemlere bakıyorum fakat bundan daha iyi f/p ürün bulamadım maalesef. İstersen 500 tl ekleyip ekran kartını da yükseltebiliyorsun.

KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam sistemlere bakıyorum fakat bundan daha iyi f/p ürün bulamadım maalesef. İstersen 500 tl ekleyip ekran kartını da yükseltebiliyorsun.
İşte Onada Monitörlü Ekleyince Sıkıntılaşa biliyo Peki Benim Atıığım Pc Ana Kartı Yükseltsek SSd Yükseltsek İyi Olmaz Mı?

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
İşte Onada Monitörlü Ekleyince Sıkıntılaşa biliyo Peki Benim Atıığım Pc Ana Kartı Yükseltsek SSd Yükseltsek İyi Olmaz Mı?
Hocam üstte de belirttim monitör dahil 21k ise pcye ayırabileceğin bütçe 16k bandında olmalı. Sen 16-18k diyince bu sistem en iyisi. Eğer ki max 16k dersen farklı sistemler var tabi yine f/p olan. Pcye ayıracağın max bütçe tam olarak neyse ona göre söyle ki sistem bakalım.

Hocam attığın sisteme 1tb ssd takvisiyle alınabilir bu fiyat bandında. 5600lü sistemlere baktım ama bütçeyi aşıyor. 5500de iş görür.

Son düzenleme:
KS

xKRAlTR32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam üstte de belirttim monitör dahil 21k ise pcye ayırabileceğin bütçe 16k bandında olmalı. Sen 16-18k diyince bu sistem en iyisi. Eğer ki max 16k dersen farklı sistemler var tabi yine f/p olan. Pcye ayıracağın max bütçe tam olarak neyse ona göre söyle ki sistem bakalım.
Max 18 Diyelim 21 DE varda Oda Max Yani Ben biraz Sıkıntıya Girmem Demk 3- K filan kalsın cebimde Diyorum / Sizn Bilgasiyarınızda İyi Onu Almaya Calışırım Ama almazsam 2. plan Olrak Benim attığım Pc Gibi

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Max 18 Diyelim 21 DE varda Oda Max Yani Ben biraz Sıkıntıya Girmem Demk 3- K filan kalsın cebimde Diyorum / Sizn Bilgasiyarınızda İyi Onu Almaya Calışırım Ama almazsam 2. plan Olrak Benim attığım Pc Gibi
Hocam madem öyle üstte de dediğim gibi attığın sisteme ssd takviyesi yaparak alabilirsin.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Alabilirsen technopat sistemi arkadaşın dediği gibi özelleştirip al Asus dual 6750xt ekran kartının 1.100tl geri ödeme kampanyası var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri