Öneri 24" 2K Veya 4K Monitör Önerisi Alabilir Miyim?

Osman Özdamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, astigmat bulunduğu için büyük ekran karşısında başım aşırı ağrıyor, küçük ancak kaliteli bir ekran arıyorum. Fiyat performans ürünü olması benim için oldukça önemli. 24 veya 22" olması oldukça işime yarayacaktır ancak ben arayıp böyle bir ürünü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Merhaba arkadaşlar, astigmat bulunduğu için büyük ekran karşısında başım aşırı ağrıyor, küçük ancak kaliteli bir ekran arıyorum. Fiyat performans ürünü olması benim için oldukça önemli. 24 veya 22" olması oldukça işime yarayacaktır ancak ben arayıp böyle bir ürünü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
2k veya 4k hicbir monitor 27 incden kucuk olamaz

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
yok 2k bende de yok ancak iyi ms değeri sunmayan bazı monitörler vardı sanki onun dışında yok hatırlamıyorum

bendeki 1080 p lerden bir tane atacaktım başlığa pek dikkat etmedim

KS

Osman Özdamar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Full stack developer olacağım yakında ve aynı zamanda oyunda oynuyorum, genel olarak mmorpg oynuyorum fps oyunu çok nadir oynarım. Forza serisi muhtemel oynayacağım.

yok 2k bende de yok ancak iyi ms değeri sunmayan bazı monitörler vardı sanki onun dışında yok hatırlamıyorum

bendeki 1080 p lerden bir tane atacaktım başlığa pek dikkat etmedim
1ms olması aslında benim için yeterli ama gerçekten nereye bakarsam bakayım bulamıyorum. 27" çok aşırı büyük geliyor. 50cm mesafede kocaman ekran insanın gözünü mahvediyor üstadım.

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
en az 4ms zaten

1ms olması aslında benim için yeterli ama gerçekten nereye bakarsam bakayım bulamıyorum. 27" çok aşırı büyük geliyor. 50cm mesafede kocaman ekran insanın gözünü mahvediyor üstadım.

bu söylediğim monitörler

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri