240 GB SSD HARDDİSK ÖNERİSİ İSTİYORUM HOCALAR

Ali Özcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese Merhaba,

240 GB SSD HARDDİSK ÖNERİSİ İSTİYORUM HOCALAR

Laptoptan bahsedeyim:

Asus Notebook X550JX-XX171D
Intel® Core™ i7-4720HQ 2.6 GHz Turbo Boost ile 3.6 , 8 GB RAM,[size=small]Nvidia GTX950M ekran kartı[/size]

1 TB hardisk mevcut.SSD hardisk alıp sistemi ona kurmayı ve 1 TB'lık hardisk'i de cd room'u çıkarıp aparatla gömülü olarak kullanmak istiyorum. 

240 GB SSD HARDİSK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM BÜTÇEM MAX 400 TL GİBİ.

EDİT :

Samsung’dan daha uygun fiyatlı CORSAIR, SANDISK, HI-LEVEL, TOSHIBA markalı ürünler de var özellik anlamında Samsung’la eş değer ÖZELLİKLİ ve fiyat olarak DAHA uygun modeller var ancak kullanım ömrü stabilliği kalitesi konusunda bilgim yok bilgisi olan paylaşabilir mi ?

KS

Ali Özcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ahmet Doğukan Gürbüz' Alıntı:
HyperX Savage  modeller pahalı kanka güzeldir de :D

Samsung’dan daha uygun fiyatlı CORSAIR, SANDISK, HI-LEVEL, TOSHIBA markalı ürünler de var özellik anlamında Samsung’la eş değer ÖZELLİKLİ ve fiyat olarak DAHA uygun modeller var ancak kullanım ömrü stabilliği kalitesi konusunda bilgim yok bilgisi olan paylaşabilir mi ?

HarryHuR' Alıntı:

Peki kardeşim :)

PCMaster' Alıntı:
yalnız samsung önermemişim samsun önermişim :D trabzonada bi göz atabilirsin :D

hjsahdhjdhjsds :D

PCMaster' Alıntı:
elimde kingston uv400 samsung 850 pro 750 evo var. en stabil çalışan samsung. ben samsun öneririrm.

Peki teşekkürler kardeşim

Mr_Robot' Alıntı:
Yada hiç aşma.Hatta 27 TL bile kâr et. :)

N11 %11 Sevgililer Günü kuponuyla 372.91 TL'den alabilirsin.
Tavsiye ederim.
Link

Çok mantıklı duruyor bakalım :D

MSI' Alıntı:
A data performansı da güzeldir Kingston da sürekli kullandığımız için performanslarını az çok biliyoruz ama konya kadar geniş rahat olan samsunu tercih et

Sağolasın kardeşim

PCMaster' Alıntı:
elimde kingston uv400 samsung 850 pro 750 evo var. en stabil çalışan samsung. ben samsun öneririrm.

teşekkür ederim

KS

Ali Özcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mr_Robot' Alıntı:
Bütçenizin max 400 ₺ olduğunu söylediğiniz için o ürünleri önerdik.
Daha uygun fiyatlı hatta 280 ₺ civarında geçenlerde 250 gb Ssd'ler görmüştüm.
Bu fiyatlarda olup okuma-yazma hızları ve diğer teknik özellikleriyle Samsung ile aynı ürünler var.Merdiven altı firmalar olmaması şartıyla  :)
Bütçeniz ne kadar ise ona uygun ürünler bakmanızı tavsiye ederim.

Samsung almak en mantıklı duruyor güven ve kalite anlamında max 400 butce bandında ama hani diğer markalar hakkında fazla bilgim olmadığından bilgisi olan varsa paylaşmasını isterim.Sonuçta çoğumuz öğrenciyiz :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri