26.000-30.000 TL 25-30K Arası Sistem Tavsiyesi Hk.

Rennie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
f
Ekran Kartı
f
Arkadaşlar merhaba başlıkta dediğim gibi max bütçem bu kadar monitör dahil sistem tavsiyesi lazım fare ve klavye için bakacaz. :))

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,181
+500tl kasa seçersin
Ram biraz zayıf kalıyor onu da ileride arttırırsın 31k ediyor burası

KS

Rennie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
+500tl kasa seçersin
teşekkür ediyorum hocam bakayım yani başlangıç olarak elimizde bir şey olsun update yaparız.

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Monitörün var mı varsa nedir? Oyun için mi kullancaksın? Ddr4 mü ddr5 mi upgrade edilebilir olsun ? Hazır sistem mi yoksa parça parça mı alıcaksın ki her saman daha uyguna gelir ?

KS

Rennie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Monitörün var mı varsa nedir? Oyun için mi kullancaksın? Ddr4 mü ddr5 mi upgrade edilebilir olsun ? Hazır sistem mi yoksa parça parça mı alıcaksın ki her saman daha uyguna gelir ?
monitör vs yok hocam oyun için kullanacağım upgrade ederim ileri dönemde tabi.

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
dostum monitörü hd mi yoksa 2 k mı kullanmak istiyorsun ileriki dönemde upgrade edilebilir bir build mi yoksa beni 3 5 yıl gotursun gerekirse yenisi toplarım mı dersin bu bilgileri bana verirsen ona göre bi sistem toplayabilirim sana

KS

Rennie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dostum monitörü hd mi yoksa 2 k mı kullanmak istiyorsun ileriki dönemde upgrade edilebilir bir build mi yoksa beni 3 5 yıl gotursun gerekirse yenisi toplarım mı dersin bu bilgileri bana verirsen ona göre bi sistem toplayabilirim sana
İleride upgrade ederim ama en az 1 2 yıl öyle kullanırım monitör konusunda pek bilgim yok açıkcası 10 yıldır aynı notebooku kullanıyorum hep toplamak da içimde kaldı böyle bir işe giriştik yeni yıl zamları gelmeden de toplayım diyorum.

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
o zaman şöyle sorayım bu oyun pc olucak demi eğer öyle ise ne tarz oyunlar oynamak istiyorsun fps yada AAA(GTA gibi ) ?

BATUHANGORK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
+500tl kasa seçersin
Bu işlemci ve ekran kartına sahibim 2 aydır kullanıyorum. 32 GB RAM 1 TB SSD Bu güne kadar üzmedi. Sıvı soğutma tavsiye ederim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,181
ddr5 varken ddr4 tercih etmek doğru değil ve 5600x neden ? ve windforce ekran kartı

Aralkural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
geliştirilebilir bir sistem için minde max fayda almak için hocam.tabikide ddr5 öncelikli tercihimiz ancak bu bütçeyle ddr5 kısıtlı olur ben fikrimi yazıyorum arkadaşa dilerse ddr5 6700xt li gelişime açık bi sistem olur bu fiyata

KS

Rennie

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
geliştirilebilir bir sistem için minde max fayda almak için hocam.tabikide ddr5 öncelikli tercihimiz ancak bu bütçeyle ddr5 kısıtlı olur ben fikrimi yazıyorum arkadaşa dilerse ddr5 6700xt li gelişime açık bi sistem olur bu fiyata
hocam dediğinizde mantıklı ben temizlik ram takma dışında böyle parça alıp da kasa toplamadım elimde kalmaz mühendisim de hazır sisteme bakıyorum şimdilik elimde kalmasın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri