250 TL RGB KLAVYE ÖNERİSİ

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Arkadaşlar maks 250 tlye kadar rgb klavye onerebilirmisiniz benim icin onemli olan sesinin az cikmasi ve cok fazla rgb mod secenegi olmasi

baktigim ve aralarda kaldigim modeller

farkli modeller de onerebilirsiniz

RGB MODDAN KASTİM EN ONEMLİSİ BU WAVE MOD OLAYİ OZELLİKLE JAMES DONKEYDE COK FAZLA MOD VAR AMA WAVE YOK

james donkey 610

cooler master masterkeys lite l

logitech g213

corsair k55

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
Listeme baska klavyelerde eklendi ve james donkey,motospeed,logitech cikarildi cunku sessiz bir klavye lazim
eklediklerim
Steelseries Apex 350
Trust GXT890 CADA

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
prokaan78' Alıntı:
Listeme baska klavyelerde eklendi ve james donkey,motospeed,logitech cikarildi cunku sessiz bir klavye lazim
eklediklerim
Steelseries Apex 350
Trust GXT890 CADA

Bende evimde SteelSeries Apex 350 kullanıyorum tavsiye ederim. Kesinlikle sessiz klavyeden yanayım mekaniklerde başım şişiyor. O yüzden çok iyi bir seçim oldu benim için de. Yaklaşık 7 aydır da kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Resimde gerekli bilgiler mevcut.Ek olarak Corsair k55 ürünün kullanmaktayım.Ürün sessiz ve yazılım desteğini olması tam aradığım özelliklerdi.Bilek desteğide cabası.

mo3JN4.jpg

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
APEX 350 VE CM MASTERKEYS LİTE ARASİNDA KALDİM APEX 350 İLE İLGİLİ TURKCE DUZGUN İNCELEME YOK AİLEM YAN ODADA UYUUOR OLUYOR GENELDE OYUZDE CM NİJ SWİTCHİMİ YOKSA APEX İN SWİTCHMİ SESSİZ HANGİSİNİ ONERİRSİNİS

birde sesden ziyade benim icin basis hissiyatida onemli yani daha az kuvvet uygulayarak basmasi steelseries apex 350 hangi switchi kullaniyor,Cm masterkeys lite hangsi switchi kullaniyor bilen yazabilirmi acaba

şuanki klavyem everest rampage kbr88 hic basis hissiyati yok abaniyorsunuz

KS

prokaan78

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
6
şimdi cm de wawe modu var ve birsuru farkli renk var tuslarin icinde ama steelseriesda 4 katman var wave vs yapılmıyor ama onunsa ayri havasi var napsam bilemedim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri