25000 -35000 TL Arası Sistem Önerilerini Paylaşırsanız Sevnirim.

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Hazır sistem mi istiyorsun yoksa bilgisayarını kendin düzebilir misin ? Ona göre mantıklı seçeneklerim var.

KS

Rangoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İki seçenek de uygun kendim toparlayabilirim veya hazır olabilir

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
TOPLAM MAALİYET 34000 TL
TAŞ GİBİ SİSTEM ( UĞRAŞTIM BİRAZ BİR TEŞEKKÜR ALIRIM :D )
kıyas edildiğinde LENOVO T5 26AMR5 İÇİN
Anakart lenovonun kendi üretimim olan b550 chıpsetine sahip kötü değil ama micro atx olduğundan slotları sınırlı
Ekran kartı tarafında yine lenovonun kendi üretimi olan rtx 3070 serisikullanılmış buda kötü değil ama sürekli ekran kartı üretimi olmayan bir firmanın asusun yanında acemi kalacağını düşünüyorum.
ssd alanında sana kingstonun 7000/5000 yazma okuma seçtim
ram alanında yine yazılım karmaşası olmasın diye kingston dan 3600 mhz ram seçtim
kasa olarak deepcoolun çok beğendiğim ve tavsiye ettiğim cc560 modelini seçtim ve kasayla uyumlu olsun diyede işlemci soğutucusunu deepcoolun yeni çıkan modelini seçtim.

ANAKART

KASA

EKRAN KARTI

İŞLEMCİ

İŞLEMCİ SOĞUTUCU

POWER SUPPLY

RAM

SSD

KS

Rangoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
TOPLAM MAALİYET 34000 TL
TAŞ GİBİ SİSTEM ( UĞRAŞTIM BİRAZ BİR TEŞEKKÜR ALIRIM :D )
kıyas edildiğinde LENOVO T5 26AMR5 İÇİN
Anakart lenovonun kendi üretimim olan b550 chıpsetine sahip kötü değil ama micro atx olduğundan slotları sınırlı
Ekran kartı tarafında yine lenovonun kendi üretimi olan rtx 3070 serisikullanılmış buda kötü değil ama sürekli ekran kartı üretimi olmayan bir firmanın asusun yanında acemi kalacağını düşünüyorum.
ssd alanında sana kingstonun 7000/5000 yazma okuma seçtim
ram alanında yine yazılım karmaşası olmasın diye kingston dan 3600 mhz ram seçtim
kasa olarak deepcoolun çok beğendiğim ve tavsiye ettiğim cc560 modelini seçtim ve kasayla uyumlu olsun diyede işlemci soğutucusunu deepcoolun yeni çıkan modelini seçtim.

ANAKART

KASA

EKRAN KARTI

İŞLEMCİ

İŞLEMCİ SOĞUTUCU

POWER SUPPLY

RAM

SSD
Eline sağlık teşekkürler. Bunu da değerlendireceğim listeye alıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri