27" 144 Hz 1ms Curved Monitör

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhabalar,

Bilgi almak ve fiyat takip etmek için soruyorum. Basliktaki özelliklerde alabilecegim beni uzmeyecek en uygun monitörleri ariyorum . Bütçe kisitli lakin basima da bela olmayacak düzeyde monitör arayisindayim. F/p olarak onerirseniz sevinirim. Curved ekranlarda VA-ips önemli mi bilgim yok o yüzden panel yazmadim

Moderatörün son düzenlenenleri:

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
1080p

1440p
Umarım yardımcı olmuştur. :)

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
1080p

1440p
Umarım yardımcı olmuştur. :)
Çok teşekkür ederim tek tek inceleyecegim :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Merhabalar, bilgi almak ve fiyat takip etmek için soruyorum. Basliktaki özelliklerde alabilecegim beni uzmeyecek en uygun monitörleri ariyorum . Bütçe kisitli lakin basima da bela olmayacak düzeyde monitör arayisindayim. F/p olarak onerirseniz sevinirim. Curved ekranlarda VA-ips önemli mi bilgim yok o yüzden panel yazmadim
Bana net bir bütçe sınırı verirseniz QHD öneri yapmak istiyorum 6700 XT kartına. Ama bütçem çok yok derseniz son önerilen ACER ürün işinizi görecektir. 4K üzerine çıkmanız iyi olur fiyat olarak QHD ürünler için.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Bana net bir bütçe sınırı verirseniz QHD öneri yapmak istiyorum 6700 XT kartına. Ama bütçem çok yok derseniz son önerilen ACER ürün işinizi görecektir. 4K üzerine çıkmanız iyi olur fiyat olarak QHD ürünler için.
Sagolun hocam , şuan biraz daha para biriktirmem lazim :D sonrasinda piyasaya göre danışirim yeniden

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri