27” Curved Monitör Tavsiye (17 Ağustos 2022)

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba Arkadaşlar,

İnşallah Taner Abinin bu hafta sonu çıkaracağı sistem nenim ilk sistemim olacak o yüzden en başından beri curved 27” hayalim var. (Hemen alışırım boyutuna)

Max 5K ikinci el mi alsam sıfır mı alsam bilemiyorum. Aşağıda iki link var bunlar 2. el beğendiklerim alınır mı? Ve tavsiye ettiğiniz sıfır 27” curved monitör linklerinizi bekliyorum.

Bu arada gaming gecesine kaç haftadır bakıyorum adam akıllı 27” Monitör yok 31,5 MSI var o da her hafta fiyatı daha da artıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar Arkadaşlar İnşallah Taner Abinin Bu hafta Sonu Çıkaracağı Sistem Benim İlk Sistemim Olacak O yüzden En Başından Beri Curved 27” Hayalim Var. (Hemen Alışırım Boyutuna) Max 5K İkinci El mi Alsam Sıfır Mı Alsam Bilemiyorum. Aşağıda İki link Var bunlar 2.El Beğendiklerim Alınır mı? Ve Tavsiye ettiğiniz Sıfır 27” Curved Monitör Linklerinizi Bekliyorum. Bu Arada Gaming Gecesine Kaç Haftadır Bakıyorum Adam Akıllı 27”Monitör Yok 31,5 MSI Var O da Her Hafta Fiyatı Daha da Art
Linklerden Biri Bu ;
MSI Optix G27C4 27" 165Hz 1ms FreeSync Curved Oyuncu Monitör İlan No: 1044575846

Diğeri;
MSI Optix MPG27CQ2 27 inç 1ms 144Hz FreeSync WQHD Gaming Monitör İlan No: 1044608109

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
KS

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Curved Monitör önerisi;

Normal monitör;
Teşekkür ederim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sıfır almanız bence en mantıklısı olur. Çıkarılacak sistemin özelliklerini bilmiyorum ancak eğer yüksek fps değerlerine çıkamayacak giriş veya orta segment bir bilgisayar ise monitör/bilgisayar bütçenizi düzgün oluşturmanız daha iyi olacaktır.

KS

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam Kasayı Babam Alacak Monitörü İse Ben Alacağım. Ortada net şu bütçe yok aslında

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Merhabalar Arkadaşlar İnşallah Taner Abinin Bu hafta Sonu Çıkaracağı Sistem Benim İlk Sistemim Olacak O yüzden En Başından Beri Curved 27” Hayalim Var. (Hemen Alışırım Boyutuna) Max 5K İkinci El mi Alsam Sıfır Mı Alsam Bilemiyorum. Aşağıda İki link Var bunlar 2.El Beğendiklerim Alınır mı? Ve Tavsiye ettiğiniz Sıfır 27” Curved Monitör Linklerinizi Bekliyorum. Bu Arada Gaming Gecesine Kaç Haftadır Bakıyorum Adam Akıllı 27”Monitör Yok 31,5 MSI Var O da Her Hafta Fiyatı Daha da Art
Hocam ben 5-5.5k aralarına asus un 280hz modelini almıştım va pane çok sorun çıkartmamıştı hala 5k seviyelerindeyse bir göz atabilirsiniz 2. Ellerde 0 ile farkı 500ila1000tl oluyor bence değmez yeni alınca hem sizin üstünüze oluyor fatura hemde daha rahat kullanıyorsunuz curved içinde şunu diyebilirim curved kullanan arkadaşlarım bana önermedi ben hiç kullanmadım ama arkadaşlarım söylemi düz monitörün oyun oynarken daha rahat hissettirdiğdi fps oynu oynuyorsanız bu dediğimi bi düşünün

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam ben 5-5.5k aralarına asus un 280hz modelini almıştım va pane çok sorun çıkartmamıştı hala 5k seviyelerindeyse bir göz atabilirsiniz 2. Ellerde 0 ile farkı 500ila1000tl oluyor bence değmez yeni alınca hem sizin üstünüze oluyor fatura hemde daha rahat kullanıyorsunuz curved içinde şunu diyebilirim curved kullanan arkadaşlarım bana önermedi ben hiç kullanmadım ama arkadaşlarım söylemi düz monitörün oyun oynarken daha rahat hissettirdiğdi fps oynu oynuyorsanız bu dediğimi bi düşünün
Kişiye göre değişir o hocam bende curved kullanıyorum memnunum ama bazıları oyunda kavisten rahatsız oluyor, imkan varsa internet kafede falan deneyimlenebilir

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Merhaba Arkadaşlar,

İnşallah Taner Abinin bu hafta sonu çıkaracağı sistem nenim ilk sistemim olacak o yüzden en başından beri curved 27” hayalim var. (Hemen alışırım boyutuna)

Max 5K ikinci el mi alsam sıfır mı alsam bilemiyorum. Aşağıda iki link var bunlar 2. el beğendiklerim alınır mı? Ve tavsiye ettiğiniz sıfır 27” curved monitör linklerinizi bekliyorum.

Bu arada gaming gecesine kaç haftadır bakıyorum adam akıllı 27” Monitör yok 31,5 MSI var o da her hafta fiyatı daha da artıyor.
Benim tavsiyem curved alma ıps değiller çünkü bir de alıcaksan 27 inç 2k olsun derim.
ayrıca 2. el alıp kafanı ağrıtma git 0 al daha iyi olur.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Benim tavsiyem curved alma ıps değiller çünkü bir de alıcaksan 27 inç 2k olsun derim.
ayrıca 2. el alıp kafanı ağrıtma git 0 al daha iyi olur.
Va da çok kötü bir panel değil hocam, TN için deseniz katilirdim ama curved isteniyorsa bence alınabilir. Kalite olarak çok sorun olacağını düşünmüyorum

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Va da çok kötü bir panel değil hocam, TN için deseniz katilirdim ama curved isteniyorsa bence alınabilir. Kalite olarak çok sorun olacağını düşünmüyorum
ben çoğunlukla kendi açımdan bakıyorum. Aynı zamanda grafik tasarım işi yaptığım için renklerin doğru gözükmesi gerek sonuçta
yoksa VA panel de iyi tabi

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
ben çoğunlukla kendi açımdan bakıyorum. Aynı zamanda grafik tasarım işi yaptığım için renklerin doğru gözükmesi gerek sonuçta
yoksa VA panel de iyi tabi
Grafik işin içine girerse bende kesinlikle önermem flat ekrana aktarım yapılınca senkronizasyon saglanamiyor, ama sadece oyun için keyifli bir deneyim sunuyor tercih edilebilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri