3.500 TL 27 İnç Monitör Önerisi (18 Mayıs 2022)

DoganCn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar herkese merhaba,

RTX 3060'lı sistem için monitör almak istiyorum. 27' 144hz tercihim. 3.500 TL civarı bütçem var. Kullandığınız model ya da tavsiye edebileceğiniz f/p monitörler arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

DoganCn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kusura bakmayın iş yoğunlundan dolayı forum a giremedim 3.500 tl ye kadar arıyorum

Dev1ce

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hayır ama 27 inch monitör alacak olsam bunu alırdım

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
4000 TL etmez o monitör. 3K olsa seçenekler arasına alınırdı.
evet evet hocam 4k ya daha iyi seçenekler var tabiki bende 2939 olmasaydı almazdım bütçeme uygun en iyi seçenek o geldi bana bide 24g2u modelinin deneyimini bildiğim için pivot ips seçenekleri mevcuttu güzel şuan memnunum şöyle bir sorunum oldu aldıktan 4 gün sonra 2 ölü piksel çıktı beylikdüzü itopya şubesine götürdüm değişim için yardımcı oldular sağolsunlar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
evet evet hocam 4k ya daha iyi seçenekler var tabiki bende 2939 olmasaydı almazdım bütçeme uygun en iyi seçenek o geldi bana bide 24g2u modelinin deneyimini bildiğim için pivot ips seçenekleri mevcuttu güzel şuan memnunum şöyle bir sorunum oldu aldıktan 4 gün sonra 2 ölü piksel çıktı beylikdüzü itopya şubesine götürdüm değişim için yardımcı oldular sağolsunlar.
2 ölü piksele değişim yapmaları iyi hareketmiş. Genelde monitör markasının belirlediği sayı olmadan işlem yapmazlar.

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Konu ile alakalı olmayabilir ama bende msı optık g241 modelini aldım bugün elime ulaştı laptopta minidisplayport displayport kablo ile bağladım ama sanki yazı görüntüsü bana iyi gelmedi ayarları nasıl olmalı bilgilendirirseniz çok sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Konu ile alakalı olmayabilir ama bende msı optık g241 modelini aldım bugün elime ulaştı laptopta minidisplayport displayport kablo ile bağladım ama sanki yazı görüntüsü bana iyi gelmedi ayarları nasıl olmalı bilgilendirirseniz çok sevinirim
Özelden yada kendi konunuzu açarsanız daha iyi olacaktır konu dağılmasın kullanıcının.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
2 ölü piksele değişim yapmaları iyi hareketmiş. Genelde monitör markasının belirlediği sayı olmadan işlem yapmazlar.
orda da öyle söylediler 5 iş günü süresi varmış değişim için sonrasında garantiye gönderim oluyormuş bu sadece aoc markasının bir ayrıcalığıymış öyle belirtti ve sayı olarak 5 piksel dedi yanlıs hatırlamıyosam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri