Öneri 2700 E Kablosuz Kulaklık Önerisi

Yateeki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
kronik sıkıntıları çok olmayan bir kulaklık önerirseniz daha iyi olur benim için

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881

2 kya beyaz olanını sipariş ettim arkadaşımdan olumlu yorum aldım, kendim henüz deneyemedim ama düşünebilirsiniz. 10 dolara Thx audio alırsanız EQ ayarı da yapılıyor. Enpara cashback ile onu da satın aldım, cashbacki bekliyorum

KS

Yateeki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hocam klavyeyi ve mouse padi amazondan 1400tl civarı alıcam gümrüğe takılır mı vergi kesilirmi (kesilirse ne kadar)

Yani bi fikriniz varmı
Hepsini amazonda ödersiniz sonra ek vergi çıkmaz gümrüğe takılırsa paranızı iade ediyor amazon

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
154
kronik sıkıntıları çok olmayan bir kulaklık önerirseniz daha iyi olur benim için
Yaklaşık 2 yıldır aktif bir şekilde Razer Barracuda X kullanıyorum. Performansında herhangi bir kayıp yok. Şuanda fiyatı 2700 Lira civarında görünüyor. Hem iş hem oyun için benim işimi fazlasıyla görüyor.

yorgo_razer_4.jpg

KS

Yateeki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Yaklaşık 2 yıldır aktif bir şekilde Razer Barracuda X kullanıyorum. Performansında herhangi bir kayıp yok. Şuanda fiyatı 2700 Lira civarında görünüyor. Hem iş hem oyun için benim işimi fazlasıyla görüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 23330
Dün barracuda x aldım 7.1 surround yapacakken kod istedi fakat kutudan ayrı şekilde kod çıkmadı kulaklığın üstünde bir kod çıktı onuda yazınca olmuyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Dün barracuda x aldım 7.1 surround yapacakken kod istedi fakat kutudan ayrı şekilde kod çıkmadı kulaklığın üstünde bir kod çıktı onuda yazınca olmuyor
1- Seri numarasından razer sitesine kayıt ol
2- Kayıt olduğun mail adresine 2 mail gelicek 1inde kod var
3- O kodu aktive yerine gir

KS

Yateeki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
1- Seri numarasından razer sitesine kayıt ol
2- Kayıt olduğun mail adresine 2 mail gelicek 1inde kod var
3- O kodu aktive yerine gir
hesap oluştururken seri numarasını girebileceğim bir yer yok nereye girebilirim?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri