Öneri 2K Çözünürlüğünde Güncel Monitör Önerisi

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İşlemci
amd 7500f
Ekran Kartı
4070
2k çözünürlüğünde monitör arıyorum. Işık sızması, ölü piksel vs gibi şeyler mümkün olduğunca az olursa sevinirim. Bütçe 10k civarı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
2k çözünürlüğünde monitör arıyorum. Işık sızması, ölü piksel vs gibi şeyler mümkün olduğunca az olursa sevinirim. Bütçe 10k civarı

KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam önerin için teşekkür ederim fakat renk sayısı 1milyar olsaymış iyimiş aslında

bu nasıldır mesela

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
hocam önerin için teşekkür ederim fakat renk sayısı 1milyar olsaymış iyimiş aslında

bu nasıldır mesela
İyi galiba yine Bi lory baksın @Lory

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Hocam önerdiğiniz bir model var mı bu ikisi dışında. Yanıtlarsanız sevinirim, biraz kafam karışık.
Bu ikisinden daha iyi bir model yok bu bütçede. FPS oyunu ağırlıklı oynuyorsan m27q, hikayeli oyun ağırlık ağırlıklı ise msi daha iyi olur.

KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
monitörü iki üç gündür kullanıyorum ve gta da araç sürerken vs ghosting çok oluyor. grafikler blurlaşıyor. iade etmeli miyim?
Ghosting olması imkansız. Motion Blur olabilir ama onunda olma ihtimali düşük. Ayarlardan veya başka bir yerden motion Blur açmış olabilirsin.

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

1 aydır kullanıyorum ve aşık oldum bu monitora belki ians verirsiniz.

KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ghosting olması imkansız. Motion Blur olabilir ama onunda olma ihtimali düşük. Ayarlardan veya başka bir yerden motion Blur açmış olabilirsin.
motion blur kapalıydı oyunda ve test için gri fon üstüne beyaz bir yazı yazdım, ekranda kaydırınca arkasından iz takip etmeye başladı ve bugün iade ettim monitörü. Başka bakacağım.

1 aydır kullanıyorum ve aşık oldum bu monitora belki ians verirsiniz.
ne tür oyunlarda test ettin acaba?

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
motion blur kapalıydı oyunda ve test için gri fon üstüne beyaz bir yazı yazdım, ekranda kaydırınca arkasından iz takip etmeye başladı ve bugün iade ettim monitörü. Başka bakacağım.

Call of duty wwıı, black ops 3, infiniti war, the witcher 3, cities skylines, elden ring oynadım ve çok memnun kaldım, 4k filmler ise çok iyi göenüyor.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

panel piyangosuna denk gelmişsin demekki.

KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
panel piyangosuna denk gelmişsin demekki.
ürünü gönderdim ama sence iade mi talep edeyim değişim mi? çünkü fiyatı indirimdeyken aldım. Elime geçen parayla alamayacağım aynısını ama bir bakımdan da değişip gelse yine aynısı olsa bu sefer de iade edemeyeceğim. kafam çok karışık ustam. Önerilerinize açığım..

Call of duty wwıı, black ops 3, infiniti war, the witcher 3, cities skylines, elden ring oynadım ve çok memnun kaldım, 4k filmler ise çok iyi göenüyor.
blur etkisi ya da ghosting falan olmuyor değil mi?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
ürünü gönderdim ama sence iade mi talep edeyim değişim mi? çünkü fiyatı indirimdeyken aldım. Elime geçen parayla alamayacağım aynısını ama bir bakımdan da değişip gelse yine aynısı olsa bu sefer de iade edemeyeceğim. kafam çok karışık ustam. Önerilerinize açığım..

benim gözümde iyi bir modeldir. ben olsam şansımı tekrar denerdim.

KS

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
benim gözümde iyi bir modeldir. ben olsam şansımı tekrar denerdim.
Yarın arayıp konuşacağım o halde teşekkür ederim yardımın için. Tekrar bir şey olursa rahatsız ederim artık seni kanka ahshakdnsnd

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Hayır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri