2k gaming monitör önerisi

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Arkadaşlar 3070ti'li bir sistem aldım onun için 144 Hz 27'' curved 2k ips bir monitör arıyorum aranızda kulanan veya bir önerisi olan varmı?

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
650
Arkadaşlar 3070ti'li bir sistem aldım onun için 144 Hz 27'' curved 2k ips bir monitör arıyorum aranızda kulanan veya bir önerisi olan varmı?
araştırdım lakın söyledıklerının hepsını karşılayan bır monitör cıkmadı akakçede
ya 2 k ya curved ya da ips illa bir yerden fire veriyor

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
650
Teşekkür ederim bende baktım bulamadım en son va panelde karar kıldım sence bu model nasıl
forumda cok övülen bır monıtördür. gören herkes tavsıye edecektır. ancak mağaza stoklarına baktıgımda ürünün sadece outlet kaldıgını görüyorum. istersenız magazayı arayın sorun ellerınde var mı..

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
forumda cok övülen bır monıtördür. gören herkes tavsıye edecektır. ancak mağaza stoklarına baktıgımda ürünün sadece outlet kaldıgını görüyorum. istersenız magazayı arayın sorun ellerınde var mı..
Şuan için acelesi yok askerdeyim 3 ayım var almak için o zamana kadar gelmez ise duruma göre değerlendiririm teşekkür ederim

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
650
Şuan için acelesi yok askerdeyim 3 ayım var almak için o zamana kadar gelmez ise duruma göre değerlendiririm teşekkür ederim
anladım :) hayırlı nöbetler babayiğit
hayirli-nobetler-babayigit_2089989.jpg

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
fakat ips'ten feragat etmeyin bence VA panel ile ips arasında çok fark var
Knka bende çok isterdim ama uygun monitör yok sadece 1 tane bulabildim bu şartları karşılayan oda 19bin TL o yüzden paneli va almak zorunda kalıyorum piyasada 2k monitör kıtlığı var anlamadığım bir şekilde:(

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
2k değilde curved 2k kıtlığı var diyelim :) curved hastasıyım diyorsan yapacak bir şey yok VA alacaksın o zaman ama renk farkı felan aşırı fark ettiriyor ips özelliğini hep istersin ama curved bir süre sonra sıkabilir

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
fakat ips'ten feragat etmeyin bence VA panel ile ips arasında çok fark var
Knka bütçemi aşıyor düzleri 10bin TL civarı hepsi bide curved içine çekiyor adamı böyle sanki etrafını sarıyormuş gibi jdhdhd benim gönlümde ipsden yana ama işte uygun bulamadım maalesef

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Knka bütçemi aşıyor düzleri 10bin TL civarı hepsi bide curved içine çekiyor adamı böyle sanki etrafını sarıyormuş gibi jdhdhd benim gönlümde ipsden yana ama işte uygun bulamadım maalesef
şu model tam istediğin gibi ips 170hz 2k Akakçe de ve çoğu yerde stok yok olarak gözüküyor bu model

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
şu model tam istediğin gibi ips 170hz 2k Akakçe de ve çoğu yerde stok yok olarak gözüküyor bu model
Gerçekten güzel monitör seçenekler arasına bunuda ekliyorum bu site güvenilir mi bu arada satın alınabilir mi burdan ?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Gerçekten güzel monitör seçenekler arasına bunuda ekliyorum bu site güvenilir mi bu arada satın alınabilir mi burdan ?
site ile ilgili bilgim yok yanıltmayayım seni ama bu monitör bu fiyat bandındaydı zaten tuf serisinin bir çok 2k monitörü zaten 5-6k

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
site scam gibi duruyor çoğu ürün tükenmiş fiyatlarıda çok komik

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri