2K Monitör Önerisi (Mayıs 2022)

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar,

2K çözünürlükte 27' veya 32' IPS panel "Curved" monitör önerisine ihtiyacım var. Fiyat fark etmez çok uçuk olmadığı sürece ancak f/p olması tercihim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam piyasada çok fazla IPS ve Curved barındıran monitör yok benim bildiğim. Olanlar da inanılmaz pahalı, ve gördüklerim oyuncu monitörü olarak geçmiyor. Curved'ler genellikle VA panel olur. IPS isterseniz düz ekran tavsiye edelim üstelik düz ekranları daha başarılı buluyorum ben.

KS

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam piyasada çok fazla IPS ve Curved barındıran monitör yok benim bildiğim. Olanlar da inanılmaz pahalı, ve gördüklerim oyuncu monitörü olarak geçmiyor. Curved'ler genellikle VA panel olur. IPS isterseniz düz ekran tavsiye edelim üstelik düz ekranları daha başarılı buluyorum ben.
Düz ekran olarakta atar mısınız, bakayım

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,001
Eğer bütçe problemi yoksa şu üç monitörün görüntü kalitesi çok iyi;

Öncelikli Gigabyte öneririm. G27Q modelini kullanıyorum hali hazırda çok memnunum. 3 monitör de IPS panel, 27 inç, 144Hz tazeleme oranına sahip.

• Beğen
Reactions: Art

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Ben bunu kullanıyorum. Zamanında 4000 TL ye almıştım. Fiyat fark etmez dediğiniz için ve bende şahsen kullandığım için öneriyorum. Ama biraz tuzlu aynı monitörü farklı bir yerden daha uyguna bulma şansınız varsa tavsiye ederim. Güzel monitör.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri