Öneri 3-4K Arası Monitör Önerisi

Antexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Merhaba 3-4k arası monitör önerisi yapabilecek var mı acaba sabah yetişemediğim için G24F-2 alamadım fiyatı 5k olmuş :)
Ghosting vs sorunlar çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Uzun vadeli sürekli değiştirebilecek bir maddiyatım yok.
Önerilerinizi bekliyorum iyi günler dilerim :)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,975
Merhaba 3-4k arası monitör önerisi yapabilecek var mı acaba sabah yetişemediğim için G24F-2 alamadım fiyatı 5k olmuş :)
Ghosting vs sorunlar çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Uzun vadeli sürekli değiştirebilecek bir maddiyatım yok.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
4k üstüne biraz daha çıkabilirsen bu 2 modeli öneririm.

KS

Antexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Öneriniz için teşekkür ederim geçenlerde Asus TUF serisi monitör alan arkadaşım ghosting sorunu yaşadı ve geri iade edip aldığı bütün Asus TUF serilerinde o sorun vardı pek Asus TUF serisi tarafına iyi bakmıyorum ama teşekkür ederim :) AOC 24 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz ?

4k üstüne biraz daha çıkabilirsen bu 2 modeli öneririm.
AOC24 ürününde herhangi bir ghosting sorunu yaşarmıyım ? monitörler hakkında çok bilgiye sahip değilim ama ghosting sorununu canlı olarak görmüş biri olarak insanı gerçekten rahatsız ediyor.

KS

Antexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
AOC24 Almayı düşünüyorum umarım üzmez

SneaX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
Öneriniz için teşekkür ederim geçenlerde Asus TUF serisi monitör alan arkadaşım ghosting sorunu yaşadı ve geri iade edip aldığı bütün Asus TUF serilerinde o sorun vardı pek Asus TUF serisi tarafına iyi bakmıyorum ama teşekkür ederim :) AOC 24 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz ?
va panel ise normal hocam fazlasıyla görülüyor tuf modellerinde aoc da kaliteli hocam aldığınızda arkaya dönüp bir daha bakmazsınız

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173

AOC24 ürününde herhangi bir ghosting sorunu yaşarmıyım ? monitörler hakkında çok bilgiye sahip değilim ama ghosting sorununu canlı olarak görmüş biri olarak insanı gerçekten rahatsız ediyor.
Şuana kadar bu monitörde ghosting yaşadığını soyleyeni duymadim bende 144hz IPS modelini kullanıyordum önceden yaşamadım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri