3.500TL 2k 144hz Monitör Önerisi (Mayıs 2022)

yavuzz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhabalar arkadaşlar,

Maksimum 3.500 - 3.600 TL bütçem var. 2k 144Hz IPS ve 27 inç yazılım ve oyun için monitör almayı düşünüyorum tavsiye ettiğiniz monitör var mı ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Hocam ips lazım bu attığınız va
ips olunca bütçe de 4k lara çıkıyor ama araştırayım sizin için.

Eğer bütçeniz 4500 lere çıkabilirse IPS ekran önerebilirim çünkü şu an piyasada 3.5k ya IPS ekran bulunmamakta.

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
O fiyat aralığında sadece 2.el sarı siteye bakabilirsiniz. Çünkü yok IPS panel o fiyat aralığına..

KS

yavuzz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Yorumlarda ölü piksel muhabbetleri çok dönmüş, benim için problem yok diyorsanız sipariş verebilirsiniz. Bu fiyatın ucuz olmasının bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Normalde bu model 5k civarlarında.

KS

yavuzz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yorumlarda ölü piksel muhabbetleri çok dönmüş, benim için problem yok diyorsanız sipariş verebilirsiniz. Bu fiyatın ucuz olmasının bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Normalde bu model 5k civarlarında.
satıcı trendyol
ikinci olarak arada fps oyunları oynuyacağım battlefield 1 gibi bu monitörün input lagı ve ms yeterli mi ?

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
satıcı trendyol
ikinci olarak arada fps oyunları oynuyacağım battlefield 1 gibi bu monitörün input lagı ve ms yeterli mi ?
Satıcı trendyol olabilir, hepsiburada'da olabilir. Önemli olan ürün. Ölü pixeli trendyol bilmez kullanıcı bilir her ürünü açıp kontrol etmiyorlar.. 1 ms tepki süresi gayet iyi oyunlarda. Dediğim gibi ürünü beğendiniz mi? Size uygun ise alışveriş yapabilirsiniz..

KS

yavuzz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Satıcı trendyol olabilir, hepsiburada'da olabilir. Önemli olan ürün. Ölü pixeli trendyol bilmez kullanıcı bilir her ürünü açıp kontrol etmiyorlar.. 1 ms tepki süresi gayet iyi oyunlarda. Dediğim gibi ürünü beğendiniz mi? Size uygun ise alışveriş yapabilirsiniz..
yazılım ve oyun için düşünüyorum sizce 27 mi 32 mi şuan elimde 144 hz 24 inç tn panel monitör var hazırda

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
yazılım ve oyun için düşünüyorum sizce 27 mi 32 mi şuan elimde 144 hz 24 inç tn panel monitör var hazırda
Şuan ben kendim MSI VA panel 31,5 nch 1 ms 165 Hz kullanıyorum. Sizin zevk meselesi hocam ve çözünürlük 2K olcaksa 27 nch veya 32 nch tercih edilebilir.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
Bahsettiğiniz özelliklerde IPS panel bu fiyatlara maalesef seçeneksel olarak yok. Bir kaç şeyden feragat etmeniz gerekecek. Epey'deki Viewsonic var sadece.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri