Yardım 3 Bin TL Ye Kulaklık Önerisi(Mart 2023)

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Merhaba arkadaşlar Bütçem max 3k oyunlarda güzel ses verecek ve mikrofonu güzel olan bir kulaklık istiyorum konfor açısından güzel olursada çok güzel olur. bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varmı

Son düzenleme:
KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
şuan bunu kullanıyorum corsair virtuoso modelini 3 gün oldu kullanalı ses ve mikrofonu harika. özellikle mikrofonu baya üst düzey.
hocam oyun için ses kasma nasıldır? bunu düşünmüştüm lakin başka forumlarda önermediler.Gidip razer blackshark v2 pro önerdiler,lakin mikrofonunu hiç beğenmedim

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
indirim bugun bitiyor 3700tl en ucuzu indirimden sonra. tek şiakyetim kulak kısımları vs gayet rahat kafa bandı biraz sıkıntılı agrıtabiliyor bende cok fazla sorun olmadı kafa yapınıza da bağlı

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
hocam oyun için ses kasma nasıldır? bunu düşünmüştüm lakin başka forumlarda önermediler.Gidip razer blackshark v2 pro önerdiler,lakin mikrofonunu hiç beğenmedim
ses kasma falan tartılaşacak bir kulaklık değil. müziklerde verdiği hissiyat gercekten cok güzel bazı eq ayarlarını yaptım birde evde otururken kulaklığı takıp müzik dinlemek istiyorum

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
indirim bugun bitiyor 3700tl en ucuzu indirimden sonra. tek şiakyetim kulak kısımları vs gayet rahat kafa bandı biraz sıkıntılı agrıtabiliyor bende cok fazla sorun olmadı kafa yapınıza da bağlı
İndirimde olduğunu fark etmedim çok kötü oldu benim için hemen alamam zaten

ses kasma falan tartılaşacak bir kulaklık değil. müziklerde verdiği hissiyat gercekten cok güzel bazı eq ayarlarını yaptım birde evde otururken kulaklığı takığ müzik dinlemek istiyorum
hocam birde bu kulaklığı nereden aldınız link atarmısınız ben itopyadan kulaklık almıştım razer v2x 2 defa teknik servise gönderdim kaç cihazda bozuk çıktı

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Hocam razerı kullanıp mı beğenmediniz? Gayet iyi bir kulaklık kullananlar memnun
hocam Razer v2x almıştım itopyadan lakin 2 defa teknik servise gönderdim Çok ayak sesi olunca karışıyordu ve mikrofonu çok kötüydü iadeye yolladım. 2 gün kullandım haftasonu 1 aydır serviste

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
hocam Razer v2x almıştım itopyadan lakin 2 defa teknik servise gönderdim Çok ayak sesi olunca karışıyordu ve mikrofonu çok kötüydü iadeye yolladım. 2 gün kullandım haftasonu 1 aydır serviste
V2x ile v2 pro arasında çok fark var. Çok daha iyi bir kulaklık sürücüleri felan daha iyi.

Mikrofonda aynı şekilde

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Tahminimce aldığınız ürün sorunlu değişim isteyebilirdiniz v2xde fiyatına göre iyi

Jbl quantum 100 ://
hocam 2 defa yolladılar 2 üründe mikrofonu çalışmıyordu 3 cihazda denedim telefon dahil. Para iadesi istemiştim bakalım nolacak göreceğiz

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
İndirimde olduğunu fark etmedim çok kötü oldu benim için hemen alamam zaten

hocam birde bu kulaklığı nereden aldınız link atarmısınız ben itopyadan kulaklık almıştım razer v2x 2 defa teknik servise gönderdim kaç cihazda bozuk çıktı
itopyadan aldım aynı ürünü beyaz inciyi aldım. sıfır ürün zaten. mikrofonu gercekten cok iyi. corsairin garantisi boğazici bilgisayar ürün de kırık vs olmazsa direk değişim ya da para iadesi yapıyorlar. tamir asla yapmıyorlar ya sıfırı ile değişim ya da para iadesi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri