3000TL'ye Kadar Monitör Önerisi (24 Haziran 2022)

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,

Alacağım zaman indirim gelmediği sürece aşağıdaki monitörler kriterlerime uyan tek monitörler gibi duruyor.

Aralarında en iyi seçenek hangisi? Veya bu özelliklerde önerebileceğiniz başka bir monitör var mı? Üst kısımda filtrelerde gözüküyor özellikler.

Opera Anlık Görüntü_2022-06-24_115316_www.epey.com.png

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
2 numara ve 3 numara F/P oranı iyi ürünler. AOC ürünlerde genelde ölü piksel çıkma olasılığı yüksek oluyor. Özellikle fiyat olarak düşük ürünlerde. 24G2 ürünleri buna örnek ürünlerden.

Alternatif öneri yapacağım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
veya bu ürünü öneririm. 2 üründe listenizdeki ürünler dahil piyasadaki en iyi 3K altı F/P oranı iyi ürünlerdendir.

Alternatif önermem gerekirse birde bu ürünü öneririm, listenizdeki ürünlere nazaran bir tık daha iyidir.

Son düzenleme:
KS

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
veya bu ürünü öneririm. 2 üründe listenizdeki ürünler dahil piyasadaki en iyi 3K altı F/P oranı iyi ürünlerdendir.

Alternatif önermem gerekirse birde bu ürünü öneririm, listenizdeki ürünlere nazaran bir tık daha iyidir.
Sizin önerdiğiniz Viewsonic ile benim konuda belirttiğim Asus monitör arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? Bir de ekran kartım Nvidia ama monitörlerin çoğunda G-Sync değil Freesync yazıyor bir problem yaratır mı?

Scarecrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

1 hafta kadar araştırdıktan sonra lg 24gn650-b yi satın aldım daha kullanmak nasip olmadı ama forumlarda vs araştırdım baya. Kötü diyen birini görmedim. 2 modeli de vs lg 24gn650-b şeklinde aratırsan bir çok sonuç çıkar.Genel bi fikre sahip olabilirsin.

KS

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
LG monitörün fiyatları uçmuş. Viewsonic veya Asus'tan yana kullanacağım tercihimi. Bir hafta 10 gün kadar daha fiyatları gözlemleyip ona göre ikisinden birini alırım. Aralarında pek bi fark göremedim. İkisinde de herhangi bir şikayet vs göremedim.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhabalar,

Alacağım zaman indirim gelmediği sürece aşağıdaki monitörler kriterlerime uyan tek monitörler gibi duruyor.

Aralarında en iyi seçenek hangisi? Veya bu özelliklerde önerebileceğiniz başka bir monitör var mı? Üst kısımda filtrelerde gözüküyor özellikler.

Ekli dosyayı görüntüle 2328
1-4 uzak durun hocam AOC dan şikayet eden cok oldu bizzat arkadasimin ekran pert çıktı. 1.5 aydır değişimle ugrasiyor.

KS

sisou

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

1 hafta kadar araştırdıktan sonra lg 24gn650-b yi satın aldım daha kullanmak nasip olmadı ama forumlarda vs araştırdım baya. Kötü diyen birini görmedim. 2 modeli de vs lg 24gn650-b şeklinde aratırsan bir çok sonuç çıkar.Genel bi fikre sahip olabilirsin.

LG 24gn600-b alınır mı sizce? 650 ile ne fark var arasında?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri