3070Ti İçin Bu Fiyat Gerçek Mi? Hemde Vatan'da

ReCFeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhabalar,

i7 12700K işlemciye;

Uygun fiyatlı 3070 Ti GDDR6X ararken denk geldim.
Bu fiyat gerçek mi?
Yada ekran kartının fark edemediğim farkı mı var?
15.000TL civarında veya daha alt alternatif önerileriniz varsa açığım.

Not: Render aldığım için X ve ROG, Tuf ve GDDR6 tercih etmiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BanditFD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
43
Gerçek kardeşim ben aldım duruyor şuan

Ekli dosyalar

• IMG-20220622-WA0050.jpeg
    IMG-20220622-WA0050.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 31

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Vizyon Bilgisayar mağazasıda geçen hafta benzer fiyattan sattı aynı kartı. Fiyatlar çoğu yerde iniyor RTX ailesi için. Mining etkisi büyük.

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam amazon.com.tr üzerin'de yakın fiyat hatta biraz daha düşük 15 tl gibi bir farkta vatan bilgisayar'da stok biterse bakarsınız

Ytasova

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Çok iyi fiyat alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
i7 12700K işlemciye;

Uygun fiyatlı 3070 Ti GDDR6X ararken denk geldim.
Bu fiyat gerçek mi?
Yada ekran kartının fark edemediğim farkı mı var?
15.000TL civarında veya daha alt alternatif önerileriniz varsa açığım.

Not: Render aldığım için X ve ROG, Tuf ve GDDR6 tercih etmiyorum.

bi sipariş geçin bakalım gönderebilecekler mi? veya doğru ürün mü olacak?

KS

ReCFeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
bi sipariş geçin bakalım gönderebilecekler mi? veya doğru ürün mü olacak?
Akşam 8den sonra fiyat ve stokta bir değişiklik olmaz ise sipariş vereceğim bilgilendirme yaparım durum ile alakalı

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Akşam 8den sonra fiyat ve stokta bir değişiklik olmaz ise sipariş vereceğim bilgilendirme yaparım durum ile alakalı
Hocam öyle bir sorun olursa amazon.com.tr'den bakabilirsin satıcı amazon fakat şimdi baktım stok 1 adet kalmış inşallah alabilirsin

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Bitcoin ve Ethereum gittikçe düştü. Hatta Eth şuan stok krizinden önceki halinden bile daha aşağı seviyede. O zamanlar 1700$ seviyelerindeydi. Ekran kartları için şuan aslında daha da düşük fiyatları görmemiz lazım ama Dolar, Türk Lirası karşısında yine yükselişte. O da düşse kim bilir neler olacak.

KS

ReCFeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Bitcoin ve Ethereum gittikçe düştü. Hatta Eth şuan stok krizinden önceki halinden bile daha aşağı seviyede. O zamanlar 1700$ seviyelerindeydi. Ekran kartları için şuan aslında daha da düşük fiyatları görmemiz lazım ama Dolar, Türk Lirası karşısında yine yükselişte. O da düşse kim bilir neler olacak.
Düşüyor düşüyorda bu alışveriş platformlarındaki bazı uyanık satıcılar belirler oldu piyasayı, ucuzdan temin edip fiyatını yüksek tutuyorlar satarken buda baya yavaşlatıyor düşüşü hatta ara ara çıkışa sebep oluyorlar

KS

ReCFeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam öyle bir sorun olursa amazon.com.tr'den bakabilirsin satıcı amazon fakat şimdi baktım stok 1 adet kalmış inşallah alabilirsin
Nasib dicez artık bakalım, amazonda sipariş sırasında fark ekliyorlar bazen o sebepten pek tercih etmiyorum ama ödeme kısmına kadar gidip denemekte fayda var tabiki :)

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Nasib dicez artık bakalım, amazonda sipariş sırasında fark ekliyorlar bazen o sebepten pek tercih etmiyorum ama ödeme kısmına kadar gidip denemekte fayda var tabiki :)
Amazon.com.tr'den geliyor kocaeli deposunundan malzeme çıkıyor sorun olmaz yani :D

Ekli dosyalar

• sepette.JPG
    sepette.JPG
    26.9 KB · Görüntüleme: 8

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Düşüyor düşüyorda bu alışveriş platformlarındaki bazı uyanık satıcılar belirler oldu piyasayı, ucuzdan temin edip fiyatını yüksek tutuyorlar satarken buda baya yavaşlatıyor düşüşü hatta ara ara çıkışa sebep oluyorlar
Ben hangi ürün olursa olsun, genelde N11, Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerdeki satıcılardan almamaya özen gösteriyorum. Onun yerine direkt kurumsallaşmış, tanınmış satıcılardan almayı daha uygun görüyorum. Aslında herkesi aynı kefeye koymamak gerekiyor ama yapabilecek bir şey yok. Kanunlarla bu çakallığı yapanların önüne geçmek tek çözüm.

KS

ReCFeR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Aldım bakalım, ürünün bilgilerini doğruluğunu telefon ile vatana gündüz onaylattım kartın günlük limitini doldurmuşum ödeme yapamadım, gece yarısını bekledim tek çekim sipariş için :D Dolarda düştü ama hayırlısı 500-600TL fark için pazartesiyi bekleyemedim dolar yükselse anında güncelliyorlar fiyatı dolar düşünce bekle babam bekle :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri