3080 13 Bin Tl'ye Alınır Mı

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
ilan bu mağazalarına gideceğim ve ne gibi testler yapmam lazım 4060 ti yerine alacağım 1080p de 7600 le ultra da oynayabilir miyim 70-80 fps arası? her oyunu

Amd kesinlikle önermeyin istemiyorum.

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hocam geçen gün rog strix modelini aldım bir arkadaştan, garantisi bitmişti ama testlerini yaptık maşallah güzel karttı az kullanılmıştı. Öncelikle Furmark testini yap gpuZ yi açıp takip et. Sıcaklık absürt değerlere çıkarsa anlarsın zaten. GpuZ de çizgiler stabil olmalı bildiğim kadarıyla onlara dikkat et. Varsa test ettiğin pc de oyunlara gir dene.
Benim aldığım fiyat 12 bindi bu arada. 12 bine başka kartlarda buldum ancak rog strix bulunca daha cazip geldi.
Psu olarak en a 750 lik güzel bir şeyler kullan. İleride değişimler düşünüyorsan yeni nesil en az 850 lik bir psu almanı öneririm.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Hocam geçen gün rog strix modelini aldım bir arkadaştan, garantisi bitmişti ama testlerini yaptık maşallah güzel karttı az kullanılmıştı. Öncelikle Furmark testini yap gpuZ yi açıp takip et. Sıcaklık absürt değerlere çıkarsa anlarsın zaten. GpuZ de çizgiler stabil olmalı bildiğim kadarıyla onlara dikkat et. Varsa test ettiğin pc de oyunlara gir dene.
Benim aldığım fiyat 12 bindi bu arada. 12 bine başka kartlarda buldum ancak rog strix bulunca daha cazip geldi.
Psu olarak en a 750 lik güzel bir şeyler kullan. İleride değişimler düşünüyorsan yeni nesil en az 850 lik bir psu almanı öneririm.
Adam karta sıfır gibi dedi bir toz üfletti, kart inşaatta çalışmış sanki, almadım çıktım. 7700xt sattığıma çok memnunum 0 4070 alacağım 1 ay sonra.

7600'ün işlemci grafik kartını kullandığım da 7700xt de valorant da drop yiyodum şimdi yemiyorum :D

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
1 ay sıkıntı çekmeyecekseniz sıkıntı yok hayırlı olsun hocam :D 4070 leri de iyi araştırın genelde süper falan alıyorlar

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
isabet olmuş sıfır cihaz almanız daha iyi olur. Mining çıkma kartlarada dikkat etmek lazım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri