3200TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Merhabalar. Elimde Chita adlı nefret ettiğim bir oyuncu koltuğu var. Sorularınız olursa cevaplarım koltukla iligi (nasıl aldın neden aldın vb.)
En yakın zamanda koltuğu satıp yeni bir koltuğa geçmek istiyorum çok terletiyor.

Bütçe: 3200tl ama değecekse arttırabilirim. (koltuğu 320tlye satmayı planlıyorum)

Koltuğun alt kısımda olan (vellik deniyor galiba) o ve koltuğun üst kısımda ki başlık deniyor sanırım o sabit olursa yani kemerle hareket ettirilebilirse iyi olur ama olmasada bakarım

Önerilerinizi bekliyorum

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,948
KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Uzun zamandır Zio Gaming kullanıyorum çok rahat ve özelleştirmede yapabilirsiniz ben kendi logomu ismimi yazdırmıştım.Biraz pahalı ama güzel ve rahat.
eğer birgün kendi logomu yaparsam yazdırım.:D Stokta olan ve bütçeme uyan bir koltuğunu bulursam bakacağım. Benim koltukta 3200 edermi o da var tabi.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Merhabalar. Elimde Chita adlı nefret ettiğim bir oyuncu koltuğu var. Sorularınız olursa cevaplarım koltukla iligi (nasıl aldın neden aldın vb.)
En yakın zamanda koltuğu satıp yeni bir koltuğa geçmek istiyorum çok terletiyor.

Bütçe: 3200tl ama değecekse arttırabilirim. (koltuğu 320tlye satmayı planlıyorum)

Koltuğun alt kısımda olan (vellik deniyor galiba) o ve koltuğun üst kısımda ki başlık deniyor sanırım o sabit olursa yani kemerle hareket ettirilebilirse iyi olur ama olmasada bakarım

Önerilerinizi bekliyorum
Zio'nun "Kampanya" sekmesini kontrol edebilirsiniz.
--- https://ziogaming.com/kampanya/

Stoklar sık sık güncelleniyor.
1664969812653.png
1664969878167.png

11-12 Ekim'de de Amazon indirimleri olacak, isterseniz 1 hafta daha bekleyip bütçenize eklemeler yapabilirsiniz. Amazon'da bazen HAWK modellerinde indirim olabiliyor.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Zio'nun "Kampanya" sekmesini kontrol edebilirsiniz.
--- https://ziogaming.com/kampanya/

Stoklar sık sık güncelleniyor.
Ekli dosyayı görüntüle 8522Ekli dosyayı görüntüle 8524

11-12 Ekim'de de Amazon indirimleri olacak, isterseniz 1 hafta daha bekleyip bütçenize eklemeler yapabilirsiniz. Amazon'da bazen HAWK modellerinde indirim olabiliyor.
bakacağım o indirimlere. Koltuğun edeceği fiyatı kesin olarak belirleyip ona göre zio alacağım. Rahat diyorsunuz. İsim yazdırma da hoşuma gitti. Logom olmadığı için pek düşünmüyorum logo kısmını. ekteki gibi basit bir logom var zaten.

Aslında mağazaya gidip bakmayı tercih ederim fakat marka iyiyse internetten almayı da düşünürüm

Ekli dosyalar

• 1664970063163.png
    1664970063163.png
    271.5 KB · Görüntüleme: 4

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Aslında mağazaya gidip bakmayı tercih ederim fakat marka iyiyse internetten almayı da düşünürüm
Eğer showroom ziyaret etme imkanınız varsa mutlaka gidip yerinde görün derim. Çünkü internetteki görseller yeterli olmuyor. Orada kontrol ederek sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Eğer showroom ziyaret etme imkanınız varsa mutlaka gidip yerinde görün derim. Çünkü internetteki görseller yeterli olmuyor. Orada kontrol ederek sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.
Haklısınız.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
https://www.hawkchair.com/urun/fab-c4-oyuncu-koltugu bu nasıldır? Hawkda da isim yazma özelliği varmış.
HAWK modelleri de iyi, genel olarak kullanıcıları memnun oluyor.
İsim konusuna çok aldırmayın derim. Çünkü koltuğu ilk kurunca gözünüze güzel gelir ama oturduğunuz süre boyunca hiç görmeyeceksiniz. Yani 1 hafta sonra orada yazı var mı yok mu aklınıza bile gelmeyecektir. O yüzden çok takılmayın derim.
HAWK - xDrive - ZioGaming'in showroomları oluyor. Varsa imkanınız, gidin hepsini ziyaret edin.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Uzun zamandır Zio Gaming kullanıyorum çok rahat ve özelleştirmede yapabilirsiniz ben kendi logomu ismimi yazdırmıştım.Biraz pahalı ama güzel ve rahat.
Adamlar güzel iş çıkartıyor olmalı. Kendi logolarını kaldırma imkanı sunmuşlar. Çok beğendim bu firmayı =)

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
HAWK modelleri de iyi, genel olarak kullanıcıları memnun oluyor.
İsim konusuna çok aldırmayın derim. Çünkü koltuğu ilk kurunca gözünüze güzel gelir ama oturduğunuz süre boyunca hiç görmeyeceksiniz. Yani 1 hafta sonra orada yazı var mı yok mu aklınıza bile gelmeyecektir. O yüzden çok takılmayın derim.
HAWK - xDrive - ZioGaming'in showroomları oluyor. Varsa imkanınız, gidin hepsini ziyaret edin.
göremedim showroomları, nerede olduğunu görebileceğim bir link atabilirmisiniz?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
göremedim showroomları, nerede olduğunu görebileceğim bir link atabilirmisiniz?
Bildiğim kadarıyla Zio'nun mağazası İzmir'de
Başka şehirde var mı bilmiyorum, arayıp sorabilirsiniz.
1664972127611.png

xDrive mağazaları burada mevcut;

HAWK iletişim;

Daha önceden HAWK ve ZioGaming'i telefon ile aramıştım, çok yardımcı oluyorlar.
Arayıp aklınızdaki şeyleri sorabilirsiniz.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Bildiğim kadarıyla Zio'nun mağazası İzmir'de
Başka şehirde var mı bilmiyorum, arayıp sorabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 8529

xDrive mağazaları burada mevcut;

HAWK iletişim;

Daha önceden HAWK ve ZioGaming'i telefon ile aramıştım, çok yardımcı oluyorlar.
Arayıp aklınızdaki şeyleri sorabilirsiniz.
Ben istanbuldayım maalesef.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
soracağım, teşekkürler. Koltuğumun ederi içinde konu açıp belirledikten sonra tekrardan düşüneceğim.
Araştırın, karar verin. Amazon indirimlerini de bekleyin.
Logo konusunda da ihtiyaç olursa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Araştırın, karar verin. Amazon indirimlerini de bekleyin.
Logo konusunda da ihtiyaç olursa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.
Yukarıdaki mesajlarımda eklere eklediğim basit bir logom var. Onu işlerler mi bilemiyorum. İsim olarak da ChromeBey0 yada Armux yazdıracağım daha karar veremedim ona da. Hawk da bu işlem ücretliymiş ama zio da ücretsiz sanırım. Birazdan konu açacağım koltuğun ederi için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri