350 TL Wireless Adaptör Tavsiyesi (Mayıs 2022)

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Wireless adaptör almak istiyorum fakat fazla bilgim yok 100mbps internet alıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisayarım masaüstü PC.

Olabildiğince f/p bir şey istiyorum ama 1 kere para ver daha sonra sıkıntı çıkarmaz diyorsanız da 350 TL'ye kadar verebilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Selamlar,

Anakart modeliniz nedir? + Maksimum bütçenizi yazar mısınız? Ayrıca modem/router'dan LAN kablosu çekemiyor musunuz masaüstü için? Daha sağlıklı normalde.

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

Anakart modeliniz nedir? + Maksimum bütçenizi yazar mısınız? Ayrıca modem/router'dan LAN kablosu çekemiyor musunuz masaüstü için? Daha sağlıklı normalde.
yapamıyorum çünkü kablo falan baya evde kalabalık yapıyor yani odadan başka bir odaya çekmem gerek onda da 15 metre kadar kablo lazım en fazla 350 tl verebılırım anakart modelım gıgabyte b450m s2h

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

eğer aynı bütçede güzel routerlar varsa alabilirim aslında pc nin yanına koyarım router ı ama eğer mbps farkı fazla olmazsa tabi çok anlamadığım için hangisi daha iyi ne gibi kayıplar yaşarım bilgim yok

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
eğer aynı bütçede güzel routerlar varsa alabilirim aslında pc nin yanına koyarım router ı ama eğer mbps farkı fazla olmazsa tabi çok anlamadığım için hangisi daha iyi ne gibi kayıplar yaşarım bilgim yok

Şu anda 100 Mbps'in kaçını alabiliyorsunuz evde? Kullandığınız router/modem modelini de yazar mısınız?

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

bunu almayı düşünüyorum sizce de iyimidir ya da başka tavsiyeniz varmıdır daha az ücret ile bununla eş değer bir şey

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
75 e kadar alabiliyorum şuanlık modemim de zyxel t50b turknetin sattığı modem

Az önce attığım Keenetic modelinde 4 farklı mod var. Router / Adaptör / Mesafe Genişletme ve Access Point olarak kullanılabiliyor. Bu arkadaşla yine aynı hız hız değerlerini alabilirsiniz. PC'ye kadar kablosuzda hız düşebilir. En sağlıklısı LAN kablosu ile bağlamanız.

router.png

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076

Kullandığınız bu model gayet iyi o zaman değiştirmenize gerek yok. Aslında en sağlıklısı USB adaptörler değil de, direkt PC'ye takabileceğiniz bu tarz adaptörler var.

Onun dışında yok ben USB'den bağlayacağım diyorsanız şu ürünü öneririm;

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kullandığınız bu model gayet iyi o zaman değiştirmenize gerek yok. Aslında en sağlıklısı USB adaptörler değil de, direkt PC'ye takabileceğiniz bu tarz adaptörler var.

aslında bu iyimiş fakat aliexpress kargoları biraz sıkıntılı diye biliyorum problem çıkmazmı burdan almam

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

peki bu sizce iyimidr

KS

Zeron

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam arkadaşlarımda vardı bu ürün. Hız olarak iyi fena değil. Sadece oyun oynarken ping değerleri normalde 10 diyelim, bunla 20 ping falan alıyorsunuz.
ya ben şuan usb yi pc kasasına takıp telefondan usb paylaşımını açıp bağlanıyorum valorantda 9ms alıyorum bu attığım asus şeyini alsam daha fazla mı olur azmı olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri