4.500 TL Fotoğraf Kalitesi Yüksek Telefon Önerisi!

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Telefon piyasasından pek anlamıyorum. Bana fotoğraf çekim kalitesi yüksek bir telefon lazım diğer özellikleri pek önemli değil olabildiğince ucuz olsun yeter.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Google Pixel serisi cihazlar bu konuda zirve sayılırlar ama ülkemizde yoklar maalesef. Alternatif öneri yaparım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Şuan bütçesin en iyi kamera ve o kamerayı donanım olarak besleyebilecek cihazlar arasında iPhone 13 Pro Max , Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon , Xiaomi 12 Pro(Henüz satışı yok, sadece lansman fiyatı var!!!), Honor Magic4 Ultimate ve Huawei P50 Pro cihazları ön planda görünüyor. Android olmadığı için HONOR ve Huawei cihazları ben eliyorum. Diğer 3 cihaz arasından seçim yapın derim. Aslında Google Pixel 6 Pro önerirdim dediğim gibi ama ülkemizde yok.

Eğer bir bütçe limiti varsa verin ona göre öneri sunayım?

KS

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Şuan bütçesin en iyi kamera ve o kamerayı donanım olarak besleyebilecek cihazlar arasında iPhone 13 Pro Max , Samsung Galaxy S22 Ultra Snapdragon , Xiaomi 12 Pro(Henüz satışı yok, sadece lansman fiyatı var!!!), Honor Magic4 Ultimate ve Huawei P50 Pro cihazları ön planda görünüyor. Android olmadığı için HONOR ve Huawei cihazları ben eliyorum. Diğer 3 cihaz arasından seçim yapın derim. Aslında Google Pixel 6 Pro önerirdim dediğim gibi ama ülkemizde yok.

Eğer bir bütçe limiti varsa verin ona göre öneri sunayım?
Çok çok aşırı istemiyorum. En fazla 4 , 4.5k olsa güzel olur. Bütçemi aşıyor fazlası. Zaten elimdeki bütçeye göre en iyi fotoyu çekeni arıyorum. Teşekkür ederim tekrardan.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Çok çok aşırı istemiyorum. En fazla 4 , 4.5k olsa güzel olur. Bütçemi aşıyor fazlası. Zaten elimdeki bütçeye göre en iyi fotoyu çekeni arıyorum. Teşekkür ederim tekrardan.
Kamera konusunda araştırmalarıma göre bu fiyat skalasında en iyisi Xiaomi Redmi note 10S modeli.

Fiyatı şu anda;

- 4700TL

bütçenizi ufak aşıyor fakat 4k civarlarında telefonlara baktığım zaman beni tatmin etmedi. İnceleme videolarını izleyebilirsiniz.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Telefon piyasasından pek anlamıyorum. Bana fotoğraf çekim kalitesi yüksek bir telefon lazım diğer özellikleri pek önemli değil olabildiğince ucuz olsun yeter.
Hocam Oppo Reno 5 Lite kesinlikle öneririm. Benim kullandığım telefon. Kamera kalitesinde android sınıfı için çok iyi. Özel kalite tercihleri AI teknolojisi falan çok canlı ve keskin fotoğraflar çekiyor. Video konusunda Stabilizer dahi var. Titremeyi önleyen özellik yani.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Kamera konusunda araştırmalarıma göre bu fiyat skalasında en iyisi Xiaomi Redmi note 10S modeli.

Fiyatı şu anda;

- 4700TL

bütçenizi ufak aşıyor fakat 4k civarlarında telefonlara baktığım zaman beni tatmin etmedi. İnceleme videolarını izleyebilirsiniz.
Ben Xiaomi önermem hocam. Kullanan çok arkadaşım oldu ve ben de eski Samsung kullanıcısıyım ancak Oppo markasına geçtiğimde "kararlılık" olayı beni en sevindiren özelliklerinden. Fotoğraf ve Video kalitesinde de emin olun sizin tatmin edecektir. Xiaomi gerçekten tavsiye etmiyorum. Oppo Reno 5 Lite modeli de 4.700 civarı galiba inşallah daha çıkmamıştır ama tavsiye ederim.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
IMG20220515201836.jpg
IMG20220515201321.jpg
img20220511194824-jpg.1172
img20220511194827-jpg.1173

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Evet oppo reno 5 lite da inceledim, tek kamera konusunda dediğiniz için daha başarılı buldum fakat oppo da başarılı. Fotoğraflar icin teşekkürler.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Evet oppo reno 5 lite da inceledim, tek kamera konusunda dediğiniz için daha başarılı buldum fakat oppo da başarılı. Fotoğraflar icin teşekkürler.
Rica ederim hocam. 8 gb ram ve 128 gb depolama gibi güzel yanları yanında güncel ve yeni bir cihaz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
OPPO markasının kameraları genelde oldukça başarılı olur. Zaten birisi önermiş tercih edilebilir. Ayrıca Xiaomi Redmi Note 10S bu cihazda alınabilir ki oda önerilmiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri