4.699 TL MSI Optix MAG274QRF Monitör Alınır mı?

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhabalar,

Artık son kararlarımı veriyorum MSI Optix MAG274QRF alacağım ama ürünü kullananlar yardımcı olabilir mi? RAPID IPS mi, Nano IPS mi daha üstün? O yüzden almaya çekiniyorum bu konuda beni bilgilendirir misiniz?

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
merhabalar artık son kararlarımı veriyorum alıcam ama ürünü kullananlar yardımcı olabilirmi Ürün rapid ıps nano ipsmi daha üstün hani oyüzden almaya çekiniyorum nanomu iyi rapidmi bu konuda beni bilgilendirirmisiniz
Ürün rapid ıps. Hepsiburadada yorumlara bakınca bayağı olumlu puan almış ürün alanlar memnun kalmış.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Rapid ips ekrandaki renkleri ve parlaklığı otomatik olarak optimize eden bir teknolojidir. Nano ips ise ips panelindeki renk gamını arttırmak için geliştirilmiş teknolojidir. Işık kırılmalarını ve dalga boylarını engeller. İki panel de alınabilir ikisi de iyi.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,063
Bu monitör hem GTG, hem rapid ips, hem de DCI-P3 renk gamutuna sahip. Renkler çok canlı ve çok iyi bir monitördür. Bütçeniz yetiyorsa düşünmeden alın.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Rapid ips ekrandaki renkleri ve parlaklığı otomatik olarak optimize eden bir teknolojidir. Nano ips ise ips panelindeki renk gamını arttırmak için geliştirilmiş teknolojidir. Işık kırılmalarını ve dalga boylarını engeller. İki panel de alınabilir ikisi de iyi.
ikisininde +-simi var yani üstün olan yok

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Bu monitör hem GTG, hem rapid ips, hem de DCI-P3 renk gamutuna sahip. Renkler çok canlı ve çok iyi bir monitördür. Bütçeniz yetiyorsa düşünmeden alın.
alıcam bütcem var ama rapidden kötü diye nanodan almaya cekindim

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
bu monitör Hp Omen 8ac94aa Asus Pg278qe Modellerinsen iyimidir?

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
@OceanLaB hocam yazriklarim mesajlar hakkinda yorum yapabilirmisiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
@ugur.gozaydin hocam rapid ips aldım bu sefer ama nano ips dahamı iyi oluyor beni aydınlatabilirmisiniz
Rapid IPS bir IPS panelin hızlandırılmış bir varyasyonuna verilen bir isim. Genelde MSI ürünlerde görüyoruz. Nano IPS panel renk ve ışık odaklı bir iyileştirme yapıyor ikisi farklı şeyler.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Rapid IPS bir IPS panelin hızlandırılmış bir varyasyonuna verilen bir isim. Genelde MSI ürünlerde görüyoruz. Nano IPS panel renk ve ışık odaklı bir iyileştirme yapıyor ikisi farklı şeyler.
bu alacağım monitörün renkler canlımıdır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
IPS panel ürünlerin hepsinde ürün çok dandik değilse renkler canlı ve başarılıdır. Bu ürün zaten diğer konunuzda sorduğunuz gibi 10 bir bir panele sahip sorun yok yani.

Sizi son kez uyaracağım, bir daha monitör konusu açmayın güncelde. Bu hafta bu kaçıncı artık ben sayamadım. Bir konu üzerinden ilerlerseniz daha sağlıklı olur. Anlayışınız için teşekkürler iyi forumlar dilerim.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
IPS panel ürünlerin hepsinde ürün çok dandik değilse renkler canlı ve başarılıdır. Bu ürün zaten diğer konunuzda sorduğunuz gibi 10 bir bir panele sahip sorun yok yani.

Sizi son kez uyaracağım, bir daha monitör konusu açmayın güncelde. Bu hafta bu kaçıncı artık ben sayamadım. Bir konu üzerinden ilerlerseniz daha sağlıklı olur.
tamamdır hocam

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13

Sizi son kez uyaracağım, bir daha monitör konusu açmayın güncelde. Bu hafta bu kaçıncı artık ben sayamadım. Bir konu üzerinden ilerlerseniz daha sağlıklı olur. Anlayışınız için teşekkürler iyi forumlar dilerim.
hpomen8ac94aa monitörmü daha kalitelidir yoksa bumu hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri