400 500 TL Bandina Mousepad Öneri̇si̇

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
qck düşünüyodum ama hem dikişsizmiş hemde overated deniliyo

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
fps oyunları oynuyom genelde ağırlıklı valo hatta önceden glorious element ice vardı speed mousepaddı baya iyiydi ama deforme oldu
O zaman aqua control 2 düşünebilirisiniz. Fps oyunları için control daha iyi ama speede alıştıysanız hybrid daha iyi olur. Biraz daha yavaş ama stopping power konusunda iyi bir model.

KS

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Overrated diyen kim acaba? Qck alabilirsiniz.

Bu üründe aşırı iyidir.

Ne tarz oyunlar oynuyorsunuz?
valla önceki mousepadımda çok bilinmiyodu riske girip almıştım pişman oldum bilindik bişey almak istiyorum bu sefer

O zaman aqua control 2 düşünebilirisiniz. Fps oyunları için control daha iyi ama speede alıştıysanız hybrid daha iyi olur. Biraz daha yavaş ama stopping power konusunda iyi bir model.
klasse gear longteng övende oldu gömende oldu bilginiz varmı ?

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
valla önceki mousepadımda çok bilinmiyodu riske girip almıştım pişman oldum bilindik bişey almak istiyorum bu sefer

klasse gear longteng övende oldu gömende oldu bilginiz varmı ?
Hocam bilinmedik mousepad dediğiniz markayı kullanan e sporcuları mı atayim illa? Klasse dediğimiz marka aşırı kalitesiz çakma ürün üreten bir marka. Hatta attığım modelin bile çakması var klasse markasında

KS

tunq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hocam bilinmedik mousepad dediğiniz markayı kullanan e sporcuları mı atayim illa? Klasse dediğimiz marka aşırı kalitesiz çakma ürün üreten bir marka. Hatta attığım modelin bile çakması var klasse markasında
benim cahilligim olabilir kusura bakmayın mousepadlardan çok çektim o yüzden bi tık çekingenim zahmet olmassa atabilirseniz çok sevinirim

anildemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
QCK alır yoluma bakarım hiç düşünmeden, açım diyen yalan söylüyor *****....

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri