400 TL VDSL modem önerisi

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Kullanmış olduğum modem ADSL olduğu için hız değişikliği yapamıyorum. VDSL destekli kaliteli f/p modem önerir misiniz ? çok teşekkürler.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Kullanmış olduğum modem ADSL olduğu için hız değişikliği yapamıyorum. VDSL destekli kaliteli f/p modem önerir misiniz ? çok teşekkürler.
Şuanda kullandığımı aşağıya bırakıyorum bir sorun olmadı şuana kadar güzel bir şekilde çalışıyor ve yaklaşım bazen 3-4 hafta kapatmadığım oluyor.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
1664032973978.png

hocam bu ürün doğru mudur ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
İkisi de aynı birinin yazılımı kısıtlı oda antensiz olan onu Türk Telekom için üretip yazılımını da ona göre ayarlamışlar diğeri direk üretici modemi ayarları kısıtlı değil özelleştirme imkanları farklı ama onu da kaç kişi modem ayarlarını dibine kadar kurcalıyor ki, biz de normal kullanıcı aman hız iyiyse çekimde iyi ise karışmayalım diyor :)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
İkisi de aynı birinin yazılımı kısıtlı oda antensiz olan onu Türk Telekom için üretip yazılımını da ona göre ayarlamışlar diğeri direk üretici modemi ayarları kısıtlı değil özelleştirme imkanları farklı ama onu da kaç kişi modem ayarlarını dibine kadar kurcalıyor ki, biz de normal kullanıcı aman hız iyiyse çekimde iyi ise karışmayalım diyor :)
Antenli olan ürünler daha iyi.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Antenli olan ürünler daha iyi.
Evet antenli olan daha iyi diğeri kısıtlı işte fazla kurcalamamak için TT yazılıma müdahale ediyor ama oda fp modem bugün illa alınacaksa alınıyor günü kurtarıyor ben 4 sene onu kullandım altyapı ve verdikleri hız iyi ise elektrik kesilmediği sürece açık kalıyordu her yeri sararmış halde ama şu an arka odalar için access point olarak hayatına devam ediyor :)

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Hocam satıcıya sorun isterseniz bi ürün daha var ama buda aynı görsel ama bu gerçek görseli diğer ürünle bu ürün için satıcıya sorun ona göre alın.
hocam bilemedim ya satıcı hiç güven vermedi açıkçası. yenilenmiş ürün satıyorlar gibi bir izlenim bıraktı. vdsl olan modemler genelde 500 tl sınırında hep.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri