4000-5000₺ Online Dersler İçin Tablet Önerisi (Ağustos 2022)

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Merhaba iyi forumlar,

Maalesef bu sene mezuna kaldım ve ilerleyen yıllarda online üzerinden ders alarak hazırlanmak istiyorum ve bu büyük ihtimalle doping hafıza olacak gibi onun için bana dersler için yetecek uygun fiyat tablet önerir misiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Konu dışı kusra bakma ama doping hafıza kullandım. Tavsiye etmiyorum.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657
Dostum bana herhangi bir katkısı olmadı. Benim dönemimde (2018) fiyatı dershaneye göre daha ucuz diye tercih ettim. Hatta bu reflekslerle matematik fikri yeni yeni çıkmıştı o dönemler, içinde birçok deneme test var ancak kağıdı kalemi eline almayınca 10 saatte çalışsam bir verim hissetmedim. Ben youtube dan benim hocamdan ve birkaç kanaldan takip ettim konuları, test kitaplarıyla da pekiştirdim. YT videoları ındrıp, stoklayıp kutuphaneye gidiyordum. Velhasılkelam cebimden 2bin tl çıktı boştan yere o dönem. O paraya kral sistem dizilirdi 2018'de :) YT kanal tavsıyesı ıstersen yardımcı olabilirim.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Peki 5.5k civarında ipad nasıl olur
ben ıosu oek sevmiyorum fakat ipad de olabilir ama 5.5 kya çıkabiliyosan düşük bir ıpad yerine matepade bak google servislerini kullanmanın yolları var ama uğraşamam dersen zaten sadece ders için alıyorsun s6 yı al geç gidipte hardcore oyun oynamayacaksın sonuçta

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri