4000 TL Kulaklık Öneri

Diavollish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhabalar, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. Blackshark v2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok artıyor. Şu an aklımda kablolu olarak cloud 3 kablosuz olarak ise corsair void elite rgb var. Önerilerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Merhabalar, kulaklık alacağım çıkabileceğim maksimum bütçe 4000 TL. Blackshark v2 kullanıyordum fakat kedim kablosunu kemirdiği için (bunun için de kablo tamiri yapan bir yer biliyorsanız önermenizi rica ediyorum) sol taraf mikrofon ile birlikte çalışmıyor. Kablosuz istiyorum fakat fiyatlar çok artıyor. Şu an aklımda kablolu olarak cloud 3 kablosuz olarak ise corsair void elite rgb var. Önerilerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.
Cloud 3 alınabilir bence. Kablosuz fiyat artıyor sizin için daha iyi olur du ama ne alınabilir bilemiyorum. Void elite sorunlu diyorlardı.

KS

Diavollish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cloud3 te pedler suni deri olduğu için çekiniyorum soyulacak diye vazgeçmek için yeterli bir sebep
mi?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Cloud3 te pedler suni deri olduğu için çekiniyorum soyulacak diye vazgeçmek için yeterli bir sebep
mi?
Ben suni deri kullanamıyorum o yüzden HS80 gibi kumaş pedlere sahip kulaklıklar var. Cloud 3 daha iyidir ama yazın kulaklığı bir çıkarıyorum su akıyor bildiğin çok terliyorum. HS80 max vardı kablosuz 6000tl itopya da. Veya kablolu 2400 ama sadece mağaza stokluydu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri