45.000-60.000 TL 4070 Ti Hazır Sistem Yardım

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
İşlemci
intel
Ekran Kartı
nvidia
Aşağıdaki linkteki sistemde başlıkta 4070ti yazıyor ama ekran kartı 4070 eklenmiş. Bir hata mı var acaba ? Sipariş versem hangisi gelir bilemedim. Mailede cevap vermiyorlar. Böyle cevap vermeyen firma bir sıkıntı olsa ona da cevap vermez gibi ama başka sitede rog ekran kartlı sistem bulamıyorum.

1699008926330.png

KS

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Sipariş verme hocam 4070 için çok pahali
Bütün sitelerde aynı fiyat. Ucuzunu nasıl bulacağız :)). Asusun güzel ekran kartı ve anakartını seçiyorum fiyat 55k altına inmiyor. Bütün sitelerde aynı malesef.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Bütün sitelerde aynı fiyat. Ucuzunu nasıl bulacağız :)). Asusun güzel ekran kartı ve anakartını seçiyorum fiyat 55k altına inmiyor. Bütün sitelerde aynı malesef.
Hazır sistemde maalesef özelleştirmeler kötü orta segment kartlı alabilirsin Kasım ayindayiz illaki sistem düşer

KS

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Hazır sistemde maalesef özelleştirmeler kötü orta segment kartlı alabilirsin Kasım ayindayiz illaki sistem düşer
Saolasın. Kasım indirimleri bekleyelim o zaman. Zaten bu gaminggentrden vazgeçtim. Özelleştirme parçaları tam istediğim ürünler var ama googlede hakkında şikayet dolu. Güvenilir bir firma lazım.

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Saolasın. Kasım indirimleri bekleyelim o zaman. Zaten bu gaminggentrden vazgeçtim. Özelleştirme parçaları tam istediğim ürünler var ama googlede hakkında şikayet dolu. Güvenilir bir firma lazım.
ince hesap ve itopya iyidir hocam .

KS

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
ince hesap ve itopya iyidir hocam .
incehesapda bu akşam cuma inidirimi var 22:00da ondan haberim var. İtopyaya da bakıyordum ama orada kasım indirimleri başladı diye haber yapıldı. Sayfayı yeniledim fiyatlar aynıydı o siteyide kapattım :)) Ama yine orayı da düşüneyim saolasın.

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
incehesapda bu akşam cuma inidirimi var 22:00da ondan haberim var. İtopyaya da bakıyordum ama orada kasım indirimleri başladı diye haber yapıldı. Sayfayı yeniledim fiyatlar aynıydı o siteyide kapattım :)) Ama yine orayı da düşüneyim saolasın.
ince hesap gerçekten indirim yapıyor o cuma indirimi günlerinde o konuda iyi bir firma gönderimleri de fena değil 3 ürün aldım şimdiye kadar bir sorun yaşamadım .

KS

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
ince hesap gerçekten indirim yapıyor o cuma indirimi günlerinde o konuda iyi bir firma gönderimleri de fena değil 3 ürün aldım şimdiye kadar bir sorun yaşamadım .
İtopyadaki sistemlere baktım. Fiyatları çok yüksek. 4070li ddr sistemler bile 55k Tl. Gaminggentr de çok daha uygun. Çok şikayet olmasa en iyi paraçalar onlarda sanırım.

Mesela aşağıdaki sistem. İşemci i5 13400f, ekran kartını tus 4070 yapınca direk 56k oluyor.

KS

Nuada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Teblionda şu sistemi yaptım ama 4070 oldu kart bu sefer. 4070ti yapınca 10k yükseliyor. Bir de kasası dandik gibi.

1699195766283.png

Bir de şu var. İşlemci 14600kf 55k oluyor.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri