449TL BİM Aktüel ProWare Oyuncu Masası Deneyimlerim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Selamlar dostlar

BİM Aktüel ürünlerinden olan ProWare oyuncu masasını satın alarak bugün kurulumunu gerçekleştirdik. Satın almak isteyenler olursa, soru işaretlerini gidermek adına deneyimlerimi paylaşmak isterim.

İnceleme videosu;

[video=youtube]https://youtu.be/YoRTxoj7SwY[/video]

Artılar

1-) Fiyat 31.12.2021 tarihinde 449TL üzerinden ilerleyince özelliklere göre gayet iyi. F/P skalasında diyebiliriz.
2-) 100KG'a kadar rahat taşıyor. Zira kendim üzerine çıkarak test ettim. Sonrasını bilemem :D
3-) Kutu içeriği eksiksiz olunca sallantı olmuyor. Şuan taş gibi. Geçen sene eksik malzemeden baya sıkıntı çekmiştik.
4-) Kulaklık tutacağı ve su şişesi alanı iş görüyor. Değerlendirilebilir.
5-) Malzeme yapısı fiyatına göre güzel. MDF kullanılmış.

Eksiler

1-) Kablo geçiş kanalı masada mevcut. Ancak masanın altı çok açık olduğundan tüm çıplaklıklar (kablo vs) görünüyor. Oraya bir kapatıcı güzel olurdu.
2-) Kurulum yaparken vidalar hafif 1-2mm denk gelmiyor. Daha kolay montaj yapılabilirdi. Ortalama 15 dakikanızı alıyor.

ATABEY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Cvp: 449TL BİM Aktüel ProWare Oyuncu Masası Deneyimlerim

Elinize sağlık.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: 449TL BİM Aktüel ProWare Oyuncu Masası Deneyimlerim

Emeğinize sağlık güzel içerik . G435'imle dinledim  ;)  Bil bakalım kimin sayesinde  :)

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
RE: Cvp: 449TL BİM Aktüel ProWare Oyuncu Masası Deneyimlerim

OceanLaB' Alıntı:
BatuhanKLC' Alıntı:
Emeğinize sağlık güzel içerik . G435'imle dinledim  ;)  Bil bakalım kimin sayesinde  :)

Nasıl memnun musunuz? :)
Benim gözümde eksileri incelememizden çok daha fazla fakat o hafifliği ve rahatlığı neredeyse hepsini görmezden getirebiliyor . 
Tuş kombinasyonları çok kötü mesela ; ses seviyesini 100 db çıkartmak için sessiz tuşuna 3 saniye basılı tut ardından ses açmaya bas sonra algılamasını bekle ardından 3 kere kesin yanmasını bekle , çok basit bir şekilde bir yazılımla halledilmeliydi. 
aynı şekilde şarj durumunu gösterirken yüzde 31 ila 100 arasında yeşil yanıyor (100/70 arası olsa daha iyi olurdu mesela) , zaten öğrenmek külfet tüm renkleri akılda tutmak gerekiyor. 31 seviyesinden sonra o yüzde 30 Luk dilimde 15 lere kadar kırmızı yanıyor sonra yanıp sönüyor .
Yan ton özelliği çok iyi olmuş ama onu da açması kapaması külfet . 
Bir de tuşların dizilimini beğenmedim ben kulaklığı takarken basmama ihtimalim yok . 
Bu kadar -  verdiğime bakmayın o kadar rahat o kadar hafif ve sinyal gücü o kadar iyi ki hepsini unutturabiliyor . Bu fiyata bu ürünü sunduğunuz için teşekkür ederim.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

BatuhanKLC' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:
Nasıl memnun musunuz? :)
Benim gözümde eksileri incelememizden çok daha fazla fakat o hafifliği ve rahatlığı neredeyse hepsini görmezden getirebiliyor . 
Tuş kombinasyonları çok kötü mesela ; ses seviyesini 100 db çıkartmak için sessiz tuşuna 3 saniye basılı tut ardından ses açmaya bas sonra algılamasını bekle ardından 3 kere kesin yanmasını bekle , çok basit bir şekilde bir yazılımla halledilmeliydi. 
aynı şekilde şarj durumunu gösterirken yüzde 31 ila 100 arasında yeşil yanıyor (100/70 arası olsa daha iyi olurdu mesela) , zaten öğrenmek külfet tüm renkleri akılda tutmak gerekiyor. 31 seviyesinden sonra o yüzde 30 Luk dilimde 15 lere kadar kırmızı yanıyor sonra yanıp sönüyor .
Bir de tuşların dizilimini beğenmedim ben kulaklığı takarken basmama ihtimalim yok . 
Bu kadar -  verdiğime bakmayın o kadar rahat o kadar hafif ve sinyal gücü o kadar iyi ki hepsini unutturabiliyor . Bu fiyata bu ürünü sunduğunuz için teşekkür ederim.

Ayrıca bunları ne kullanım klavuzunda ne de farklı bir yerde belirtmemiş olmaları da bence bir eksi. İlk fark ettiğimde mesela PC'den Bluetooth'a geçmek külfet. Dedik "niye böyle yapmışlar tek tuşla at abi hepsini." ama sıkıntılı biraz o süreçleri :)

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

OceanLaB' Alıntı:
BatuhanKLC' Alıntı:

Ayrıca bunları ne kullanım klavuzunda ne de farklı bir yerde belirtmemiş olmaları da bence bir eksi. İlk fark ettiğimde mesela PC'den Bluetooth'a geçmek külfet. Dedik "niye böyle yapmışlar tek tuşla at abi hepsini." ama sıkıntılı biraz o süreçleri :)

Kesinlikle yorucu bir süreç ama ürünü kullanmak keyifli , elinize sağlık teşekkür ederim . :angel:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri