45.000TL ile nasıl bir sistem toplardınız ? (Sadece Kasa)

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhaba Arkadaşlar...

45.000TL Bütçeniz olsaydı, nasıl bir sistem toplardınız ?

Çok iyi dediğiniz hazır sistem varsa eğer veya hazır sistem içinde değiştirmiş olduğunuz parçalar varsada önerebilirsiniz.

SADECE KASA !

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bu fiyata daha iyisi toplanabilir ama bn olsam böyle bir sistem alırdım;
3080;
6800XT;
3070ti DDR5 Soket AM5;

Sistemlerdeki çoğu parça değiştirildi dediğim gibi daha iyileri toplanabilir ben şuanki hazır sistemlere göre seçtim ilerde Üst seviye sistem çıkar 3090 lar ti lar vs. o zaman onları seçerdim.
Yeni amd ekran kartlarınıda beklemekte fayda var ne kadar olur bilmiyorum ama güzel kartlar.

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bu fiyata daha iyisi toplanabilir ama bn olsam böyle bir sistem alırdım;
3080;
6800XT;
3070ti DDR5 Soket AM5;

Sistemlerdeki çoğu parça değiştirildi dediğim gibi daha iyileri toplanabilir ben şuanki hazır sistemlere göre seçtim ilerde Üst seviye sistem çıkar 3090 lar ti lar vs. o zaman onları seçerdim.
Yeni amd ekran kartlarınıda beklemekte fayda var ne kadar olur bilmiyorum ama güzel kartlar.
İlgin için teşekkür ederim. Valla bütçem ne kadar yüksek olursa olsun güzel hazır sistem bulamıyorum. Kendim parça toplamaya çalışacağım. Açıkcası 25 kasım Dünya Genelinde ''Black Friday'' olduğu için bunu iyi kullanmam gerekiyor. Belki türkiyede çok fazla büyük indirimler olmaz, fakat amazonun bu konuda iyi iş çıkaracağını düşünenlerdenim.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
218
Var bir hayalimiz.... Ramler 4x olacak şekilde,

45.247,04 TL

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Var bir hayalimiz.... Ramler 4x olacak şekilde,

45.247,04 TL
Güzel sistem ama tek 8 gb ram ile olurmu :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sen o kadar pc topla parça öner vs, yinede o üstüne bir sürü konu açsın. Reis tam olarak neye karar veremedin?

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sen o kadar pc topla parça öner vs, yinede o üstüne bir sürü konu açsın. Reis tam olarak neye karar veremedin?
Dostum en doğru bilgileri toplamaya çalışıyorum. Sonuçta pazardan meyve sebze almıyorum. Yanlış anlama sağolun baya fazla yardımcı oluyorsunuz, fakat kara 25'i ne kadar toplayabildiğim tüm fikirleri ve bilgileri en iyi şekilde kullanmak istiyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Dostum en doğru bilgileri toplamaya çalışıyorum. Sonuçta pazardan meyve sebze almıyorum. Yanlış anlama sağolun baya fazla yardımcı oluyorsunuz, fakat kara 25'i ne kadar toplayabildiğim tüm fikirleri ve bilgileri en iyi şekilde kullanmak istiyorum
Öylesine söyledim dostum takılma, 40k vereceksin araştır tabi.

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Öylesine söyledim dostum takılma, 40k vereceksin araştır tabi.
Valla araştırıyorum araştırmasınada. 1 gün gördüğüm indirim diğer gün yok oluyor. Şimdi parça parça bugün ram, yarın ekran kartı alayım gibi topada girmek istemiyorum. Birçok kişi üst segment Sistemler çıkacak dediği için. Belki gerçekten güzel bir sistem çıkar, içinden özelleştir yaparak bir tık yükseltebilirim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Valla araştırıyorum araştırmasınada. 1 gün gördüğüm indirim diğer gün yok oluyor. Şimdi parça parça bugün ram, yarın ekran kartı alayım gibi topada girmek istemiyorum. Birçok kişi üst segment Sistemler çıkacak dediği için. Belki gerçekten güzel bir sistem çıkar, içinden özelleştir yaparak bir tık yükseltebilirim.
Böyle bekleyerek sistem alamazsın. İndirim buldukça topla. Ram ssd gpu cpu inirime girdiğinde al. Gir o topa yani.

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Böyle bekleyerek sistem alamazsın. İndirim buldukça toplayın. Ram ssd gpu cpu inirime girdiğinde al. Girin o topa yani.
Modart'ın üst segment sistem yayınlayacağını söyledi bir kaç kişi. Sence üst segment dedikleri şey ne tür bir kasa olabilir ? Birde modart ile pc hocası arkadaş sanırım. Bu yüzdende biraz bekliyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Modart'ın üst segment sistem yayınlayacağını söyledi bir kaç kişi. Sence üst segment dedikleri şey ne tür bir kasa olabilir ? Birde modart ile pc hocası arkadaş sanırım. Bu yüzdende biraz bekliyorum
Evet bir kaç yıldır arkadaşlar galiba, hatta şakasına dissleştikeri bile oldu. Bazıları 13. nesil işlemciyle falan sistem çıkaracak diyor beklemekte fayda var. Yakında çıkarır. Gpu da yüksek olur tabi.

KS

Berkayayenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Evet bir kaç yıldır arkadaşlar galiba, hatta şakasına dissleştikeri bile oldu. Bazıları 13. nesil işlemciyle falan sistem çıkaracak diyor beklemekte fayda var. Yakında çıkarır. Gpu da yüksek olur tabi.
O Zaman bu benim işime yarayabilecek sistem gibi. 1 hafta 10 gün daha bekleyeceğim. Umarım o zamana kadar çıkar :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri