4K Ekran Kartı Alacağım Monitör Önerisi.

FatihKıyaksı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar 4k ekran kartı alıyorum piyasada 144hz ve 100hz üzeri monitör bulamadım 4k için sizlerin de tavsiyeniz isterim bütçe yazmıyorum piyasa pahalı o yüzden 100hz üzeri monitör önerisi bakıyorum bulamazsam 2k monitör almak zorunda kalacağım gibi. Öneriniz bekliyorum.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
Bütçe belirtseydiniz pek tabii ki de daha iyi olurdu.

4K 144 Hz için en uygun fiyatlı ve alınabilecek monitör:

4K 160 Hz olarak:

4K 165 Hz olarak:

4K 240 Hz olarak:

Tam olarak kaç inch, hangi panel, fiyat aralığı gibi bilgileri verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Ayrıca satın alacağınız grafik kartı nedir?

KS

FatihKıyaksı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçe belirtseydiniz pek tabii ki de daha iyi olurdu.

4K 144 Hz için en uygun fiyatlı ve alınabilecek monitör:

4K 160 Hz olarak:

4K 165 Hz olarak:

4K 240 Hz olarak:

Tam olarak kaç inch, hangi panel, fiyat aralığı gibi bilgileri verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Ayrıca satın alacağınız grafik kartı nedir?
Teşekkürler tavsiyeniz için özelikler yazmayı unuttum IPS panel 28 27 arası inç yeterli sayılır benim için. 32 inç nasıl olur bilemedim çok aşırı Büyük oluyorsa sonradan sıkıntı yaparım acaba

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
Teşekkürler tavsiyeniz için özelikler yazmayı unuttum IPS panel 28 27 arası inç yeterli sayılır benim için. 32 inç nasıl olur bilemedim çok aşırı Büyük oluyorsa sonradan sıkıntı yaparım acaba
Bu tamamen tercihlerinize bağlı, benim için örneğin 27' gayet yeterli geliyor. 2 Tane 27' kullanıyorum. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve grafik kartınız nedir?

KS

FatihKıyaksı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu tamamen tercihlerinize bağlı, benim için örneğin 27' gayet yeterli geliyor. 2 Tane 27' kullanıyorum. Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve grafik kartınız nedir?
Çoğunlukla hayatta kalma ve Warzone oynuyorum hikâye oyunları da çok oynarım TPS FPS RYO açık dünya bunlar, bir yandanda canlı yayında yapıyorum ekran kartımı henüz almadım ama RX 7900 xtx olacaktı, 27 inç 1080p kullanıyorum şuan da gigabyt marka.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri