Soru 4K Monitör - Dell G3223Q Nasıldır?

KereMete52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki linkte bulunan Monitör ile ilgili yorumlarınız ne olurdu? İmzamdaki sistemle kullanmak istiyorum. Mevcutta 32' 2K 165 Hz 2 adet monitörüm var Monster Aryond.

KS

KereMete52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
ahah birebir aynı sayfa. geçen hafta gaming.gen.tr de de aynı fiyattı bu monitör, sürekli takip ediyorum ama ikna edemedim kendimi. 4K gerekli mi değil mi? 2K'da gayet iyi performans alıyorum aslında. işte dürtüyor sürekli 4K :)

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
ahah birebir aynı sayfa. geçen hafta gaming.gen.tr de de aynı fiyattı bu monitör, sürekli takip ediyorum ama ikna edemedim kendimi. 4K gerekli mi değil mi? 2K'da gayet iyi performans alıyorum aslında. işte dürtüyor sürekli 4K :)
Gaminggentr nin Laptop ve monitör için açtıkları yeni web sitesi

KS

KereMete52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba tekrar,

Bu monitörü sipariş ettim, izlenimlerimi buradan aktaracağım. yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki linkte bulunan Monitör ile ilgili yorumlarınız ne olurdu? İmzamdaki sistemle kullanmak istiyorum. Mevcutta 32' 2K 165 Hz 2 adet monitörüm var Monster Aryond.

güzel kaliteli bi monitör 32 inç şartmı bide fazla büyük gelmesin hocam

KS

KereMete52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
32 inç 2 adet 2K monitörüm var, çok alıştım, çalışırken de büyük ekran çok iyi oluyor. :)

KS

KereMete52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
öneri için teşekkürler, 2K yeni bir monitör almam, alırsam 4K alırım diye düşündüm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri