5.000-TL Civarı 27" IPS QHD Monitör Tavsiyesi ( 17 Mayıs 2022 )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kvothe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba,

Monitörümü değiştirmek amacıyla piyasadaki modelleri biraz araştırdım. Forumdaki benzer başlıklara da baktım ancak 1 ay önce tavsiye edilen monitörlerin fiyatları 1.5 katına çıkmış.

Başlıkta da belirttiğim gibi bir monitör öneriniz olur mu?

Bostancı vatan bilgisayarda bulunuyorsa 5500 civarı bir fiyata geliyor. Bu monitörü önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-

Ayrıca linkini bıraktığınız monitör de gayet güzeldir bakıyorum 7000 TL görünüyor ama Bostancı Vatan PC de 5500 e geliyorsa alınır kaçırmayın.

KS

Kvothe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-

Ayrıca linkini bıraktığınız monitör de gayet güzeldir bakıyorum 7000 TL görünüyor ama Bostancı Vatan PC de 5500 e geliyorsa alınır kaçırmayın.
Cevabınız için teşekkür ederim. Linkini eklediğim ürün bostancı şubede bulunmadığı için onu eledim.

Sizin paylaştıklarınızı inceliyorum. Bir sorum bu ürün nasıldır bir bilginiz var mı hocam?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-

4 numara ve üzerini öneririm güzel ürünlerdir.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Monitörlerdeki HDR olayına takılmayın. Gerçek HDR deneyimi 1000nit parlaklığa yakın ve üzerinde kayda değer sonuçlar verir. HDR400/600 gibi takılar HDR deneyimi için yetersiz. Sadece var demek için gibi düşünün.
Anladım. Yok monitör alınır da ben belirtmek için dedim. Yoksa fiyatına göre alınır ürün. Bu aralar itopya bayağı kampanya yapıyor ürünlerinde.

KS

Kvothe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İlk sıradaki MSI model ile 4. sıradaki model arasında kaldım. Biraz daha araştıracağım ancak büyük ihtimalle MSI olanı alacağım. Çok teşekkürler cevaplarınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri