5 5600 Oc Sicalik Değerleri̇

ibrahimelsalvador

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar cpu auto boost şeyini açtım ve son demine kadar kullanıyor ghzyi ryzenin sitesine baktım 4.5 ghzye kadar destekliyor 4450MHZ Kullanıyor oyun ve sıcaklık 77-82 derece arası sizce sorun yaratır mı işlemcinin ömrü azalır mı? İşlemcim 5 5600 normal ghzsi 3.5 bilenler varsa mutlu olurum oynadıgım oyun valorant

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,111
Arkadaşlar cpu auto boost şeyini açtım ve son demine kadar kullanıyor ghzyi ryzenin sitesine baktım 4.5 ghzye kadar destekliyor 4450MHZ Kullanıyor oyun ve sıcaklık 77-82 derece arası sizce sorun yaratır mı işlemcinin ömrü azalır mı? İşlemcim 5 5600 normal ghzsi 3.5 bilenler varsa mutlu olurum oynadıgım oyun valorant
80 ustu cikmasi sikinti hava sogutma al

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
stok sogutucular yetmiyor artık illaki bir destek lazım. çift fanlı sıvı sogutma veya kule tipi bi hava sogutucu denenebilir bütçeye göre. 60 üstünü geçmez bu şekilde rahat edersin

KS

ibrahimelsalvador

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
stok sogutucular yetmiyor artık illaki bir destek lazım. çift fanlı sıvı sogutma veya kule tipi bi hava sogutucu denenebilir bütçeye göre. 60 üstünü geçmez bu şekilde rahat edersin
kral alıcam ama şuanlık böyle stok fanla oynasam sorun olur mu?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
kral alıcam ama şuanlık böyle stok fanla oynasam sorun olur mu?
şöyle bir şey önerebilirim fps sınırlama kullan değerlerini oyun sırasında kontrol et fps oyunu oynamıyorsan hikayelilerde 60a sabitle işlemciye az güç bindircek ayarları fulle grafik daha yogun çalışssın o şekilde idare edersin bir süre

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri