5 Gün Içinde Fiyatlar Artar Mı ?

ristyyhamza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
pc hocasının bugün attığı videoda ki sistemi kesinlikle almayı düşünüyorum.Sizce 5 gün içerisinde zam gelir mi ? Pazartesi günü alıcam

H0CA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Dolar çılgınlar gibi yükseliyor 3 gün içinde 19,07 den 20,83e(şu anki kur) yükseldi.
Sistem toplamaya çalışan birisi olarak sürekli takip ediyorum. Yükseliş her an fiyatlara yansıyabilir diye düşünüyorum.
(Yatırım tavsiyesi değildir.)

KS

ristyyhamza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dolar çılgınlar gibi yükseliyor 3 gün içinde 19,07 den 20,83e(şu anki kur) yükseldi.
Sistem toplamaya çalışan birisi olarak sürekli takip ediyorum. Yükseliş her an fiyatlara yansıyabilir diye düşünüyorum.
(Yatırım tavsiyesi değildir.)
Sizce ne yapmalıyım ? Hemen almak istiyorum ama kredi kartı yok o yüzden mecbur elim kolum bağlı bekliyorum Ayın 5'ini , 10 senedir çöp sistemle oyun oynamaya çalışıyorum sistem toplamaya bu kadar yaklaşmışken ellerimden kayıyor ya kafayı yiyeceğim ya gerçekten

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam sistemin zaten kampanyalı fiyatı bittiğinden acelene gerek olduğunu düşünmüyorum.Yükselir gibi fiyatlar ama sürekli bi kampanyalı sistem çıkıyor umarım denk gelirsin birine

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
seçim öncesinde sistemi topladım seçimden sonra büyük dalga bekleniyor dolara. o yüzden hızlı olan kazanır mantığı var şuanda. Yıl sonunda tavanı görücek diyor bütün ekonomistler.

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
seçim öncesinde sistemi topladım seçimden sonra büyük dalga bekleniyor dolara. o yüzden hızlı olan kazanır mantığı var şuanda. Yıl sonunda tavanı görücek diyor bütün ekonomistler.
Yıl sonu tavan olacağını bilmek için ekonomist olmaya gerek yok :) şimdi ki Türkiye de alacağınız şeyi yarına bırakmamaya çalışın zam çabuk gelir.Milletimiz zam yapmayı sever dolar yerinde bile saysa

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri