5 Yıldır Kullandığımız Modemin Son Durumu Böyle

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
fotoğrafta da gördüğünüz üzere parladığı için ön yüz pek belli olmasa da arka taraf baya sarardı ve son zamanlarda sürekli ping sıkıntısı yaşıyorum çözüm için ne yapmam gerek
IMG20230521114434.jpg

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
normal hocam böyle oluyordu benimkinede taki kırana kadar :)

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
Yenisini alsanıza hocam sararma ısınma falan derken deli eder sizi baya. Aklıma geldi şimdi eski modeme mini bir fan takmıştı burada bir manyak arkadaşımız. Ajdhskdhdh

KS

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Yenisini alsanıza hocam sararma ısınma falan derken deli eder sizi baya. Aklıma geldi şimdi eski modeme mini bir fan takmıştı burada bir manyak arkadaşımız. Ajdhskdhdh
yenisini alınca direk takıp kullanabilirmiyom yoksa sağlayıcıyla mı görüşmem lazım kurulum için

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
yenisini alınca direk takıp kullanabilirmiyom yoksa sağlayıcıyla mı görüşmem lazım kurulum için
ben yaptıgmda sağlayıcı ile görüstüm interneti tanıması icin ad ve sifrede girmeniz (internetin ad ve sifresi ) gerekicek

KYTECHNGAMING

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İstediğiniz modemi kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı, şifre ve vlan ayarlarını yapmanız ya da alacağınız modemin kurulum sihirbazı size yardımcı olacaktır.

Ayrıca 9970v3 sahibisiniz. Köprü moduna alarak kullanım yapabilirsiniz. Hem altyapı ile daha uyumlu olarak devam eder, hem de modem yerine router alarak daha ekonomik çözüme sahip olabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri