50 mbps hipernet için modem önerisi

ManeVra41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
şuan ki kullandığım modem VMG1312-B10D yaklaşık 1 saat kullandıktan sonra kendi kendine kapanıyor maalesef yaklaşık 1-2 senedir de kullanıyorum artık değiştirme vakti geldi sanrım.

20 mbps den 50 Mbps ye geçiş yaptım ve modem konusunda da çok kararsız kaldım ve bilgimde yeterli olmadığı için konu açmaya karar verdim.

yardımcı olursanız çok sevinirim max büçte 1000TL bu arada. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
şuan ki kullandığım modem VMG1312-B10D yaklaşık 1 saat kullandıktan sonra kendi kendine kapanıyor maalesef yaklaşık 1-2 senedir de kullanıyorum artık değiştirme vakti geldi sanrım.

20 mbps den 50 Mbps ye geçiş yaptım ve modem konusunda da çok kararsız kaldım ve bilgimde yeterli olmadığı için konu açmaya karar verdim.

yardımcı olursanız çok sevinirim max büçte 1000TL bu arada. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Benim paylaştığım ürün hakkında bilgim yok internetten fiyat performans iyi diye paylaşmışlar.

KS

ManeVra41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamamdır arkadaşlar bilgi ve önerileriniz için çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri