5000₺ Televizyon Önerisi Olan Var Mı ?!

Necip52703922

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhabalar Ben Aile Evinde Kalan Biriyim Şahsen Ve Evde Uzun Sürelerden Sonra Bizden Ayrılan Bir Tüplü Tv'miz Vardı Ve o Gittikten Sonra İdare Eder Denilebilecek Bir Tv Geldi Fakat Şu Sıralar Biraz Gözüme Eski Gelmeye Başladı Diyebilirim Şahsen Ve Haylicede Bir Yaşlı Artık Emeklilik Vakti Gelmiş Gibi Hissediyorum (En Azından Şu Anki Konumu İçin) Ve Bu Yaz Geçici Bir İşte Çalıştım Ve 1 Mağaşımla Eve Bir Tv Almak İstiyorum Sizce Hangisini Almalıyım ?! Şimdi Diyebilirsiniz 5500₺ Televizyon Alınmaz Bu Ekonomide Falan Ama Çok Ahım Şahım Şeyler İstemiyorum İnternete Kablolu-/-Kablosuz Düzgün Bir Biçimde Bağlansın, Google'da Vsr Gezebilelim İstediğimiz Zaman, Youtube Girebilsin Başka Birşey Olmasına Gerek Yok Zaten Normal Tv İzleneceği Zaman Uydu Alıcısını Takarak İzleyebiliriz (HDMI Bağlantısı İle).. Youtube Okay Artık Bimdeki Tv'lerde Bile Var Fakat Google Ne Alaka Diyebilirsiniz O Kısımda İse Biz Ailecek Oturup Film İzlemeyi Seven Birileriyiz Diyebiliriz; Sürekli Yapmayız Ama En Azından Ayda 1-/-2 Defa Oturup Ortak Bir Film Belirleyip İzliyoruz Denilebilir Ve Bu Esnalarda Ben Koskoca Kasayı Taşımam Gerekiyor Ondan Dolayı. Aklımda Xiaomi'nin Televizyonları Var Ama Bilemedim Fiyat Ve Özellik Araştırması Da Yapmadım Daha Denilebilir Sadece Birazcık Piyasayı Öğrenmek Ve Birazcık Sizlerden Öneri Almak İstedim.
Şimdiden Herşey İçin Teşekkürler. İYi Günler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri