550 TL mouse önerisi

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum 550 TL bütçem var mouse alacağım el ölçülerim 19x9 tutuş olarak da palm tutuyorum tavsiyeniz nedir?

Not:İlla 550 tl olmak zorunda değil Daha Düşük Fiyatlıda olabilir tavsiyeniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Klavyede ASUS marka önerdim eğer marka kombini isteğiniz yoksa   bu yada   bu 8000Hz raporlama hızı sunan ürünleri alabilirsiniz. Yok ille klavye ile aynı marka olsun yada kablosuz olsun veya farklı bir ürün önerin derseniz aşağıdakileri alabilirsiniz.

Hepsi kaliteli performanslı ürünlerdir. Hz değerini yazmadıklarım 1000Hz standart ürünler hızda ürünlerdir ki bu zaman kadar daha hızlı raporlama hızına sahip bir ürün kullanmadıysanız oldukça hızlı ve tatminkar eder sizi.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Klavyede ASUS marka önerdim eğer marka kombini isteğiniz yoksa   bu yada   bu 8000Hz raporlama hızı sunan ürünleri alabilirsiniz. Yok ille klavye ile aynı marka olsun yada kablosuz olsun veya farklı bir ürün önerin derseniz aşağıdakileri alabilirsiniz.

Hepsi kaliteli performanslı ürünlerdir. Hz değerini yazmadıklarım 1000Hz standart ürünler hızda ürünlerdir ki bu zaman kadar daha hızlı raporlama hızına sahip bir ürün kullanmadıysanız oldukça hızlı ve tatminkar eder sizi.

uğur abi attıkların arasından beğendiklerim var birde ben araştırma yapıyorum son karar aşamasında mouse atsam senin seçtiğini alacağım olur mu ?

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Siz karar verin ona göre ben son bir yorumda bulunurum.

çok saol uğur abi son olarak 550 tl bütçede 4 tane mouse var yoksa ekleme yapma şanşın var mı bende alırım ona göre iyi geceler bu arada

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
İlk 2 8000Hz ürün haricindeki 4 ürün haricinde o 4 ürün ayarında başka öneri isterseniz birde o listeye   bu ve  bu Razer ürünü ekleyin. Razer ürün özellikle iş yapıyorsanız çoklu tuş yapısı ile işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İndirimde olduğu için bu ürünleri de listeye ekledim. Başkada önerim yok. En az 15 siteye baktım.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
İlk 2 8000Hz ürün haricindeki 4 ürün haricinde o 4 ürün ayarında başka öneri isterseniz birde o listeye   bu ve  bu Razer ürünü ekleyin. Razer ürün özellikle iş yapıyorsanız çoklu tuş yapısı ile işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İndirimde olduğu için bu ürünleri de listeye ekledim. Başkada önerim yok. En az 15 siteye baktım.

Uğur Abi tekrar selamlar baya araştırdım sonunda razer deathadder v2 almaya karar verdim eksi bir özelliği var mı sende beğeniyorsan özelliklerini alacağım ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Eksi bir özelliği yok ama önerdiğim ürünler yerine ben tercih etmezdim. Özellik olarak tamam ama ürün kalitesi anlamında önerdiklerimden biraz alt bir seviye mouse.

KS

jeepdry

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Eksi bir özelliği yok ama önerdiğim ürünler yerine ben tercih etmezdim. Özellik olarak tamam ama ürün kalitesi anlamında önerdiklerimden biraz alt bir seviye mouse.

Abi özellikleri için alıyorum razer mağdur etmez gibi Razer Focus+ en iyi sensör felan benim için hız önemli ondan dolayı razer deathadder 2 alacağım bu linkten düşünüyorum satıcı güvenilir mi sence ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Kötü ürün demedim zaten özellikleri sebebiyle bende çokça öneriyorum bu ürünü. Karar sizin.

Zone Bilişim iyi bilinen firmalardan birisidir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri