5600X Soğutucu Öneri

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
5600x soğutucu öneriniz var mı

https://www.incehesap.com/gamepower-air-turbine-rgb-fan-fiyati-48901/?ref=akakce&v=1.47.8 kasamda tek fan olduğu için bunları aldım ve işlemciye de lazım sanırsam
islemcinin cok ısınan bir model 5600 göre önerim , sogutucuya süphe duymayın cok iyi bir sogutucu sıvı sogutmaları yeniyor

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
KS

ordu1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
islemcinin cok ısınan bir model 5600 göre önerim , sogutucuya süphe duymayın cok iyi bir sogutucu sıvı sogutmaları yeniyor
teşekkür ederim öneriniz için daha önce sorduğumda da bu önerilmişti demek ki güzel bi soğutucu peki kasa için aldığım fanlar sizce yeterli olur mu

hem aldığım fanlar hemde önerdiğiniz soğutucular yeterli olur mu sizce işlemci çok ısındığı için oyunlarda fps i sabitliyorum iyi olmuyor benim için

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
teşekkür ederim öneriniz için daha önce sorduğumda da bu önerilmişti demek ki güzel bi soğutucu peki kasa için aldığım fanlar sizce yeterli olur mu

hem aldığım fanlar hemde önerdiğiniz soğutucular yeterli olur mu sizce işlemci çok ısındığı için oyunlarda fps i sabitliyorum iyi olmuyor benim için
ikiside yeterli olur

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Yeterli olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri