6.000 TL 4K TV Önerisi (Mayıs 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MM33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba dostlar,

6.000 TL bütçe ile 4K TV arıyorum. Bu konuda hiç bilgisi olmayan biriyim. Ne tavsiye edersiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

KTXNOOB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Özellikle bir öneride bulunamam ama SAMSUNG ve LG markadan şaşmamanızı öneririm. Hem kalite bakımından hem parça tedarik olsun yazılım olsun birçok alanda önce markalar.

KS

MM33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Özellikle bir öneride bulunamam ama SAMSUNG ve LG markadan şaşmamanızı öneririm. Hem kalite bakımından hem parça tedarik olsun yazılım olsun birçok alanda önce markalar.
Teşekkürler hocam ama dediğim gibi hiçbir bilgim yok o yüzden link önerisi daha iyi olur benim için.

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
bende 58pus8506 modeli mevcut philips in eğer üstüne biraz daha ekleme şansınız olursa ambilight modelli tv leri öneririm

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
dostum açıkcası bu markayı hiç kullanmadım ve philips / lg gibi markaların performansını karşılayacakğını sanmam 6k ya benim attığımı almanı veya lg tvleri tercih etmeni öneririm eğer next alacaksan ve uzun vadede kullanacaksan pişman olursun derim çok kaliteli bir marka değil

KS

MM33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
dostum açıkcası bu markayı hiç kullanmadım ve philips / lg gibi markaların performansını karşılayacakğını sanmam 6k ya benim attığımı almanı veya lg tvleri tercih etmeni öneririm eğer next alacaksan ve uzun vadede kullanacaksan pişman olursun derim çok kaliteli bir marka değil
Anladım hocam teşekkür ederim evet uzun kullanırım yüksek ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri