600₺ Kulaklık önerisi (Mayıs 2022)

Untaka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. Forumdaki ilk konum herkese selamlar, hayırlı bayramlar. Yeni bir kulaklık almayı planlıyorum. Uzun bir süredir gamepower rgb 7.1 kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Kulaklığı taktığımda bir cızırtı geliyor. Acaba 600 tl bandında bir kulaklık önerebilir misiniz. Aklımda Razer BlackShark V2 X modeli var.

Dip not: Kronik arızası bulunmayan kulaklık önerirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
İstediğiniz fiyat bandında markalı pek bir seçenek yok açıkçası. En mantıklısı Blackshark V2x gibi. Alternatif olarak bu ürünlere bakabilirsiniz:

Söylediğim alternatifler arasında da en mantıklısı H7 gibi duruyor.

KS

Untaka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İstediğiniz fiyat bandında markalı pek bir seçenek yok açıkçası. En mantıklısı Blackshark V2x gibi. Alternatif olarak bu ürünlere bakabilirsiniz:

Söylediğim alternatifler arasında da en mantıklısı H7 gibi durutes

Söylediğim alternatifler arasında da en mantıklısı H7 gibi duruyor.
Yardım için teşekkürler! Kulaklıklar'dan pek anlamam. Bana uzun süre kullanabileceğim nokta atışı bir öneri yapar mısınız? Bütçemi daha kaliteli bir ürün için arttirabilirim.

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Yardım için teşekkürler! Kulaklıklar'dan pek anlamam. Bana uzun süre kullanabileceğim nokta atışı bir öneri yapar mısınız? Bütçemi daha kaliteli bir ürün için arttirabilirim.
Ben blackshark V2 x sipariş verdim seninde almanı öneririm incelemeleri izleyerek fikir sahibi olabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri