600 TL'ye kadar tws kulaklık önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,
Şarkı dinlemek için tws kulaklık önerisi yapar mısınız? Normalde mi basic 2s kullanıyordum ama bozuldu Jbl tune 500bt de aynı şekilde bozuldu. Ses kalitesinin bu kulaklıklara göre çok daha iyi olmasını istiyorum artık 300 TL nasıl bir fark yaratır bilmiyorum ama.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
n11.com 11.11 indirimlerini bekleyin derim.

Peki teşekkürler, şimdi için bir öneriniz var mı acaba freebuds 3i nasıl sizce?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Freebuds 3 F/P oranı iyi bir üründür ancak bu ürün 600 TL değil. 900-1300 TL arasında fiyatı olan bir ürün.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Fena sayılmaz aslında ama ben F/P odağında Edifier markasının ürünlerini öneririm. İndirimlerde bu markanın tepe seviye ürünlerinden bazılarını tercih edebilirsiniz.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
Fena sayılmaz aslında ama ben F/P odağında Edifier markasının ürünlerini öneririm. İndirimlerde bu markanın tepe seviye ürünlerinden bazılarını tercih edebilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler 11.11 i bekliyo olacağım. Bir de rica etsem akıllı saat önerir misiniz? Spotify kullanabileceğim. Telefon görüşmesi de yapabilirsem çok iyi olur. 300 TL ile 1000 TL arası önerileri bekliyorum. 1000 tl son tercihim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bir bakıp önerinizi yaparım. Geçenlerde bir kullanıcıya önermek için bu bütçe aralığına yakın ürünleri araştırmıştım.

1000 TL bütçenizin az üzerine çok iyi önerilerim var.
Bu ürünlerin hepsinde müzik kontrol özelliği var. Android cihazlar ile uyumlular ve F/P oranları kaliteleri markaları başarılı ürünler. Eğer daha ucuz bir ürün sorarsanız öneri için bakarım.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bir bakıp önerinizi yaparım. Geçenlerde bir kullanıcıya önermek için bu bütçe aralığına yakın ürünleri araştırmıştım.

1000 TL bütçenizin az üzerine çok iyi önerilerim var.
Bu ürünlerin hepsinde müzik kontrol özelliği var. Android cihazlar ile uyumlular ve F/P oranları kaliteleri markaları başarılı ürünler. Eğer daha ucuz bir ürün sorarsanız öneri için bakarım.

Daha uygun önerir misiniz, belki 700 TL bandında. Telefon görüşmesi olmasın okey ama önceliğim müzik ve sağlık ile ilgili olan eklentiler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bu 3 üründe söyledikleriniz var ama daha alt modeller için bakarım. Aslında n11.com 11.11 indirimleri beklenebilir. Bu ürünlerde veya alternatif daha üst modellerde indirim olacaktır bilginiz olsun.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bakıp öneri yaparım.

bu ürünü önerebilirim size.

Oyuncu kulaklığı olarak geçiyor hocam birde tws değil, tws önerir misiniz lütfen.
Asıl amacım müzik dinlemek.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
ugur.gozaydin' Alıntı:
TWS ve oyuncu kulaklığı özelliği var. Farklı şeyler.

Alternatif Edifier TWS1 Pro ürününe bakabilirsiniz.

Teşekkürler çok pardon diğer ürün gerçek kablosuzmuş peki bu iki ürün arasinda hangisini önerirsiniz sipariş edeyim söylediğim gibi önceliğim müzik dinlemek oyun oynamak gibi bir amacım hiç yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri