60.000 TL ve üstü 60K Toplama/Hazır Sistem Önerisi

TheShazZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
İşlemci
RYZEN 7 7800X3D
Ekran Kartı
RTX 4070
Selamlar,

Başlıkta gördüğünüz gibi 60K bütçem var. Genel olarak FPS-Rekabetçi oyunları arada hikayeli oyunlar oynamak üzere bir sistem almak istiyorum. Yorumlarınızı, görüşlerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemi aynı parçalarla tek tek toplayınca 63-64K gibi bir fiyat yapıyor.

Benim kafamdaki sistemin linki

Özelleştirmelerle bu fiyata çıkıyor.
1691625362397.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
556
60k para vermişken 4070in ventus modelini alma derim asus tuf yada msi gaming x olabilir

KS

TheShazZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
60k para vermişken 4070in ventus modelini alma derim asus tuf yada msi gaming x olabilir
Bende gaming x istiyordum ama sonra uzun zaman sonra ilk defa alıyorum madem bütün parçalar kaliteli olsun kafasındayım. 4000 serisinde ventus modellerinin soğutması iyileştirilmiş bazı videolardan incelediğim kadarıyla o yüzden dert etmemeye çalışıyorum zamanı gelincede değiştiririz ekran kartını daha sonralarda

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
556
Bende gaming x istiyordum ama sonra uzun zaman sonra ilk defa alıyorum madem bütün parçalar kaliteli olsun kafasındayım. 4000 serisinde ventus modellerinin soğutması iyileştirilmiş bazı videolardan incelediğim kadarıyla o yüzden dert etmemeye çalışıyorum zamanı gelincede değiştiririz ekran kartını daha sonralarda
bence bütçeniz yeterli olur her ne kadar iyileştirilse de o modeller daha iyi yine de siz bilirsiniz tabi ki

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Hocam siz ne düşünüyorsunuz sistem hakkında
Sistem güzel fakat satıcıyı bilmiyorum, teker teker farklı yerlerden sipariş edip uğraşmak istersen daha ucuza gelebilir belki.

Onun dışında güzel sistem.

Sistem güzel fakat satıcıyı bilmiyorum, teker teker farklı yerlerden sipariş edip uğraşmak istersen daha ucuza gelebilir belki.

Onun dışında güzel sistem.
Biraz araştırdım güvenilirmiş

KS

TheShazZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Hocam tek tekte toplayabilirim, hazır da alabilirim emin değilim daha. Ama tek tek alırsam kasayı TD500 V2, işlemciyi Ryzen 9 7900X, ssd KC3000 1TB şeklinde almayı düşündüm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri