6500 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
max 6500 tl bütcem var geriye yatması ve rahat olması önemli ortalama günde 10 saat falan oturuyorum

Bu ikisi arasında kaldım hangisi daha iyidir başka öneriniz varsa bakabilirim

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Öncelikle eğer oyuncu koltuğu şartınız yok ise ergonomik bir ofis koltuğu (kalitelisinden) almanızı tavsiye ederim. Oyuncu koltuklarına göre çok daha rahat ve sağlıklı olacaktır ama bu konuda tercih sizin. Bana artık ofis koltukları daha rahat geliyor.

Koltuk ararken mutlaka boyutlarına bakın. Xprime King kullanıyorum yaklaşık 4 senedir. Koltuk çok büyük, arkadaşımın xdrive 15li modeli var, benim koltuğun yanında çocuğu gibi kalıyor. :) Koltuk büyük olduğu için boyun desteği kısmı bir kaç santim yukarda kalıyor ve rahatsız ediyor o yüzden boyun desteğini kullanamıyorum. Eğer 1.85 ve üstü değilseniz bu kadar büyük bir koltuk almayın. Ayrıca kullanacağınız odada da çok yer kaplayacaktır.

Boyut dışında bir sorun yaşamadım açıkçası. Bendeki model deri olduğu için oturma kısmında hafif atmalar başladı. O da İstanbul nemini hesaba katarsak 4-5 senede normal bence. Kumaşta böyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

KS

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Öncelikle eğer oyuncu koltuğu şartınız yok ise ergonomik bir ofis koltuğu (kalitelisinden) almanızı tavsiye ederim. Oyuncu koltuklarına göre çok daha rahat ve sağlıklı olacaktır ama bu konuda tercih sizin. Bana artık ofis koltukları daha rahat geliyor.

Koltuk ararken mutlaka boyutlarına bakın. Xprime King kullanıyorum yaklaşık 4 senedir. Koltuk çok büyük, arkadaşımın xdrive 15li modeli var, benim koltuğun yanında çocuğu gibi kalıyor. :) Koltuk büyük olduğu için boyun desteği kısmı bir kaç santim yukarda kalıyor ve rahatsız ediyor o yüzden boyun desteğini kullanamıyorum. Eğer 1.85 ve üstü değilseniz bu kadar büyük bir koltuk almayın. Ayrıca kullanacağınız odada da çok yer kaplayacaktır.

Boyut dışında bir sorun yaşamadım açıkçası. Bendeki model deri olduğu için oturma kısmında hafif atmalar başladı. O da İstanbul nemini hesaba katarsak 4-5 senede normal bence. Kumaşta böyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
Xdrive Toryum boyut olarak hemen hemen benim için uygun rahatlığı hakkında bilginiz var mı king modeli benim içinde baya büyük 15li olanda bütcemi aşıyor yoksa boyutları baya güzel ve uygun

KS

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Hocam Hawk Fab V4 karar verdim sizce güzel midir geriye yatmıyor diye biliyordum yatıyormuş

Bazıları çok rahat değil yazmış sizcede öyle mi

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Hocam Hawk Fab V4 karar verdim sizce güzel midir geriye yatmıyor diye biliyordum yatıyormuş

yakınlarda bir arkadaşım aldı çok rahat olduğunu söyledi.

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56

Hawk'ı arkadaşım almıştı, memnundu ama yakın zamanda konuşmadık hiç. Gerçi o plastik sandalyeden geçiş yaptığı için ne alsa rahat gelirdi herhalde. :D
Toryumu maalesef bilmiyorum. Kendi koltuğum dışında sadece 15'liyi deneme fırsatım oldu, rahattı bence.

Açıkçası bu koltuklar arasında çok konfor farkı olacağını düşünmüyorum. Boy ve kilonuza göre doğru seçim yaptığınız sürece hepsi benzer rahatlık sunuyor.

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57

Hawk iyidir hocam gayet iyidir. İstanbul'a gittiğimde itopyada bir tane sandalyeleri vardı çok rahattı bütün günün yorgunluğunu atmak için can atarken o koltukta oturmuştur artık o anın rahatlığıyla mı geldi bilmiyorum o an çok rahat geldi sonra itopyada olduğumu fark edip ayağa kalktım. O kadar dalmışım ki video çektiklerini fark etmedim arkamı bir döndüm ali abi sistem topluyor falan.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri