Öneri 6650Xt İçin Moni̇tör Öneri̇si

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Arkadaşlar monitor alacağım sistemim i5 12400 f 6650 xt 16 3200 ram
sizce 280 hz gamebooster alsam 280 fps alabılırımyım cs ve valda

yada gamebooster hariç düşündüğüm şu 3 monitor var hangisi daha iyi olur
hemen almak istiyorum çunku fıyatlar hergun artıyor

Asus TUF Gaming VG249Q1A 165 hz 1 ms ips​

HP OMEN 25i 22J05AA 24,5'' 165Hz 1ms​

Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms​

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
Hocam alırsınız dedik konunuz en üstte neden tekrar açtımıx

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Oynarsın da gamebooster yerine Asus Tuf öneririm.

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Kalitesiz olduğunu nerden biliyorsun? Asusda çok iyi değil
Bu monitör adına açılmış bir sürü forum var birisinde bile alınır diyen yok. Onun yerine kaliteli monitörler öneriliyor. 280Hz monitörler genelde 7-8k dan başlarken bu monitörün 280Hz olması üstelik ucuz olması normal mi? Madem ucuza satılabiliyor Asus, WievSonic tarzı bilinen markalar niye satmıyor bunu da sormak lazım. Ben Asus Tuf'tan yanayım, siz Gamebooster. Arkadaş tercihini yapsın.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
Bu monitör adına açılmış bir sürü forum var birisinde bile alınır diyen yok. Onun yerine kaliteli monitörler öneriliyor. 280Hz monitörler genelde 7-8k dan başlarken bu monitörün 280Hz olması üstelik ucuz olması normal mi? Madem ucuza satılabiliyor Asus, WievSonic tarzı bilinen markalar niye satmıyor bunu da sormak lazım. Ben Asus Tuf'tan yanayım, siz Gamebooster. Arkadaş tercihini yapsın.
Alınmaz diyenlerin hiç biri kullanmıyor farkındasınız değil mi? @3limed dahil bir sürü kişi ile konuştum. Bu şahıslara göre bir ara lamzu felanda alınmazdı?

3limed

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
artık dilimde tüy bitti ben demekten yoruldum ama bazı arkadaşlar anlamak istemiyor kullanmayanlar yorum yapıyor onlara inanıyorlar forumda birçok kişi almış bende dahil ama bize inanmıyorlar artık diyecek birşey bulamıyorum evet kalitesi kötü olabilir panel kötü olabilir ama fp ürün yani sizin şu asus fanboyluk vb şeyleri bırakın bunlar onlarla kısaylanamaz monitör dört dörtlük degil zaten hiç kimse öyle demiyor eksi yanlarınıda söylüyorlar ama hala bazı arkadaşlar asus öneriyorlar birşey demek istemiyorum gerçekten söyliceklerim bu kadar sorunuz varsa sorabilirsiniz cevaplarım

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
artık dilimde tüy bitti ben demekten yoruldum ama bazı arkadaşlar anlamak istemiyor kullanmayanlar yorum yapıyor onlara inanıyorlar forumda birçok kişi almış bende dahil ama bize inanmıyorlar artık diyecek birşey bulamıyorum evet kalitesi kötü olabilir panel kötü olabilir ama fp ürün yani sizin şu asus fanboyluk vb şeyleri bırakın bunlar onlarla kısaylanamaz monitör dört dörtlük degil zaten hiç kimse öyle demiyor eksi yanlarınıda söylüyorlar ama hala bazı arkadaşlar asus öneriyorlar birşey demek istemiyorum gerçekten söyliceklerim bu kadar sorunuz varsa sorabilirsiniz cevaplarım
Paneli kötü değil kalitesi kötü değil ki öyle olsa neden önereyim

Hayır bide asus yerine çok daha mantıklı var gamebooster hariç

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Gamebooster 280Hz ucuza satıyor elinde kalırsa kötü olabilir. Asus Tuf kalitesi belli zaten. Bence kaliteden şaşmamak lazım.
asus tuf serısı monıtorlerın cogu kotu

ben gamebooster kullanıyorum amcamda gayet ıyı

KS

CANRA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
yani şimdi 280 fpsı rahat alırım dımı

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
Ayarları yapın, yaptıktan sonra test edin eğer 280den ara sıra düşüyorsa freesync açarsın sorun olmaz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri