35.000-45.000 TL 7800Xt İçin Sistem Önerisi

Zarun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 7600X
Ekran Kartı
RX 7800 XT
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu belirtmek istiyorum: PC toplama konusunda bir bilgim yok. Genellikle hazır sistem alırım, ancak bu sefer sistemi kendim toplamak istiyorum. Montajını kendim yapmayacağım, yaptıracağım. İstediğim şey ise bütçemi aşmayacak şekilde 7800XT üzerine kurulu olabilecek en iyi sistemi önermeniz. Yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
555
işlemci ryzen 5 7600x belirtmişssin ama sanki 7500f çıktıktan sonra 7600x e o kadar para için gerek yok gibi istersen bi karşılaştırmalara vs.. bak derim
7500f in temel frekansı düşük fakat boostta aralarındaki fark 0.3 ghz ayrıca tdp de düşük
temel frekansta aşağıda olunca 7600x e kıyasla sıvı sogutma ile daha rahat dizginlenebilir bi işlemci gibi duruyor diğer arkadaşlarında fikrini al istersen

KS

Zarun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim bildiğimden değik öylesine yazdım uygun olması benim için daha iyi. Elimde hali hazır da ddr4 bir sistem var ddr5 geçmek istiyorum monitör ve ekimana ihtiyacım yok bu bilgiler dahilin de bana öneri de bulunabilirsen çok sevinirim.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri