8500 TL 2700X 1070 Tİ VEYA 1080 Lİ PC TOPLAMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba ben birkaç ay öncede burada bir konu açmıştım borçlardan dolayı paradan bayağı bir kesildi şuan 8500 tl net bütçem bulunuyor monitör vb şeyler içinde değil sadece kasa toplayacağım istediğim özellikler 2700x işlemci kesin 1070 ti lı veya 1080 li bir pc istiyorum bana yardımcı olabilecek insanlar varmı bana şöyle 2 3 sen 2k da götülebilecek bir pc istiyorum ve streamlerde yapacağım twitchden 2k monitörüm var onu 2 3 sene rahat doyuracak ve yayın yaptıracak bir pc ye ihtiyacım var ne olur yardımcı olun arkadaşlar yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat etmedim özür dilerim şimdiden teşekkürler hazır sistem önerilerini almıyorum kendimiz toplayacağız iyi akşamlar.:)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Sistemi eğer İtopyadan Toplarsak ;

LDp7bj.png

Teknobiyotikten toplarsak ;

k6j3Mq.png

Eğer bana sorucak olursan hangisini al diye ben İtopyadan Aorus ekran kartlı olanı tercih ederdim :)

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki hocam stok soğutması 2k oynayıp 720 p yayın yaparken yetecekmi ?? yakmayalım birşeyleri ssd yi almayıp onun yerine sıvı soğutma almak daha iyi olmazmı yoksa stock soğutması çok yeterlimi 2700x in yanındaki soğutma ile ilgili çok bir bilgim yok ne diyorsunuz ??

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
benim kendi görüşümde öyle siz alma diyosrsanız gerek yok yayınımı rahat yapacaksam sıkıntıda yok zaten 2 3 ay sonra bi soğutucu alabilirim ssd kalsın ozaman 2 3 ay sonrada soğutucu alırız sıvı soğutma tamam tekrar çok teşekkür ederim :)

yani testlerine baktım 100 de 100 yükte 4200 mhz de 65 dereceye çıkıyor muhteşem değilmi ? yayının kralı yapılır bence sizce ??

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2700x in başınada birşey gelmesini istemem peki gerçektne amd çok başarılı bir işlemci çıkarmış içinden taş gibi soğutması bile çıkıyor 400 500 tl gibi saçma sapan fiyatlar vermeye gerek kalmıyor

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu arada güç kaynağında bir sıkıntı varmı  ekran kartını biraz overclocklayacağım 600w çok yeterli değilmi birde ekran kartı için pin uyuyormu 8 pin istiyormuş galiba gigabyte 1080 g1 çok bir bilgim yok sistem tam uyuyor değilmi birbirine bunu sormak istiyorum pin girişleri uyumluluk olsun ? alıyorum çünkü artık

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yok hani yeterlimi ve pin muhabbetini sordum yeterlidir dimni pin sayısı bazı forumlarda bazı power lar yeterli seviyede pin yok deniliyor kasanın içinde zaten 600w 80+ o konuda sıkıntı yokta pin ve yeterlilik açısından sordum

önerdiğiniz kasada güzel içinde 600w da güç kaynağı var

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Yetecektir hocam şu zaman kadar sıkıntı çekenini görmedim.Pinde yoksa bile yardımcı olurlar ancak benim bildiğim kadarıyla pinlerde bir problem yok herşey tam takır

KS

KaganKose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki çok teşekkürler çoktan sipariş verildi bile dolarında biraz düşmesiyle birazda karlı oldu hatta tekrar teşekkürler iyi geceler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri